Thursday, 4 August 2011

Tahaks reisida

Tänane päev tõsiselt venis nagu tatt ja mul oli terve päev teisipäeva tunne. Absoluutselt ei tea, kuhu kadus see mõnus on-kolmapäev-ja-pool-töönädalat-on-läbi-tunne. Päike paistis, kandsin seelikut, aga eks 5:40 äratusega ei saagi vist end normaaselt tunda.

Töö on nagu töö ikka. Ahjaa, enne puhkust pakuti ametikõrgendust, millest ma räägin täpsemalt siis, kui kõik on kindel, et mitte ära sõnada :)

Hetkel planeerime aasta alguseks reisi. Alguses mõtlesime jaanuaris, aga teeme vist veebruaris hoopis. Siis puhkused rohkem eemal üksteisest ja riigipühadest. Tädi oma elukaaslasega tulevad nagunii taas aastavahetuseks külla. VÄGA tahaks Trinidadi ja Tobaagosse minna, sest 20-21veebruaril on seal nende superkuum karneval, mis oleks kindlasti väga lahe. Selle planeerimisega peame aga natukene majandamist ja arvutamist tegema, sest see reis tõotaks ka VÄGA kulukas tulla. Samas vaadates kui palju kallis kaasa oma tohutute ületundidega nädalas sisse toob, siis saaksime seda endale täiesti lubada.

Potimajandusest ka, nimelt murulaugu esimesed taimekesed ajasid end mullast läbi ja roosade õitega jõulukaktusele on väikesed juured alla ilmunud. Siiamaani läheb edukalt.

Tänase päeva kõige tähtsam sündmus on see, et täna oleks mu ema 50. juubel olnud. Selleks puhuks ostsime tordi ja šampuse (mingi kallis värk, aga maitseb tunduvamalt kehvemini kui hea Törley) väikeseks tähistamiseks.

1 comment:

  1. Minge jah mu sünnipäeval ja tehke palju pilte. :P

    ReplyDelete

Kohtusin eestlasega :)

Ajaloo huvides paneks kirja, et eile sain ma siin ühe eestlasega kokku. Inglismaal ei huvitanud mind sealne Eesti kogukond eriti, kuid nüü...