Sunday, 2 March 2014

Karma maksis tagasi, aga elu läheb edasi

Ilmselt karma kaamera endale  hoidmise eest, sest nüüd keeldub mu arvuti tööle minemast. Pooleteise aastane Sony Vaio, ükski tuligi ei lähe põlema. Nüüd tuleb ette mitte planeeritud lisakulutus ta kusagil ära lasta parandada, kahjuks garantii oli tal vist vaid aasta. Oli töös, käisin teises toas asjatamas, arvuti oli end välja lülitanud ja tööle keeldub minemast. P müüs oma arvuti eelmise aasta lõpus maha, seega saan ma nüüd pilte teha küll, aga peale kaamera ei ole neid kusagilt vaadata. Vot kui tore :)

Igatahes väga see mind ei morjenda, on telefon ja tahvelarvuti, mille kaudu saan interneti isu täis. Lisaks saan netist istumise asemel kindlaks teha, et kõik lapse sünniks valmis on (8 päeva tähtajani!).

Viimased hädavajalikud asjad pojale said ka just tellitud - lamamistool vibratsiooni, muusika ja muude vidinatega, kõrva-kraadiklaas ja ninakollide väljaimemise värk. Endale sai tellitud ka kõhtu salendav korsett pärast sünnitust kandmiseks, sest mul on paks olemisest kõrini (kuigi eilne Mcdonald's maitses hästi).

Lisaks eile linnas käies ei suutnud ma end tagasi hoida ja ostsin paar 3-6 kuu riideeset lapsele, sest Bootsis oli baby event ja sain kaks eset kolme hinnaga. Tal on liialt riideid juba esimesteks kuudeks, seega ei tohi ma enam päris pisikesi osta. P naeris, et tal on varsti terve garderoob kuni kahe aastani olemas. Üritan mitte nii hulluks minna :)

6 comments:

 1. Kas teil tööl ei ole mingit IT meest kes võiks arvutile pilg peale heita?
  Me ju tahame värskest kodanikust pilte siin näha, aga kui arvuti katki siis kuhu sa need ilusad pildid laadid?
  Võib olla andis otsad, kuna sa laadisid suure mahulised pildid oma uuest kaamerast sinna?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ei hakka töö itimeestele lootma. Homme otsin mingi paranduse ja teeks korda.
   Ei jõudnud midagi arvutilegi laadida, tehtud proovipildid veel mälukaardil.

   Delete
 2. Kas nii oled proovinud, et aku tagant ja otse toitejuhe taga?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Olen. Võtsin isegi aku tagant, hoidsin minuti power-nuppu all ja proovisin siis erinevate mooduste arvuti tööle saada, aga edutult.

   Delete
 3. Kaks eset kolme hinnaga pole vist parim diil ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Uups, ei ole, aga kolm kahe hinnaga on, mis oli õige diil.

   Delete

Kohtusin eestlasega :)

Ajaloo huvides paneks kirja, et eile sain ma siin ühe eestlasega kokku. Inglismaal ei huvitanud mind sealne Eesti kogukond eriti, kuid nüü...