Thursday, 13 March 2014

40 nädalat ja 3 päeva - tätoveeringu idee

Hea näide sellest, et great minds think alike. Umbes täpselt kolm päeva tagasi tuli pähe mõte, et mingi aeg poja sünnikuupäev lasta endale kuhugi tätoveerida. Kui ta kunangi lõpuks otsustab sündida muidugi. Eelnevalt mul ühtegi tätoveeringut ei ole, samuti pole P'l. Eile täitsa lambist P mainis, et ta tahaks ilmselt lapse initsiaalidega tätoveeringut. Ma sain kilgata, et mul oli täpselt samateemaline mõte just paar päeva tagasi ja juba kujutasin ette, kuidas me laps kärus koos end tätoveerima läheme :P

Tätoveeringut olen endale aastaid tahtnud, aga kuhu ja mida on alati küsimuseks jäänud, sest ma olen alati midagi väga tähenduslikku tahtnud. Ainus enam-vähem normaalne mõte on olnud vist liblikad jalalabale ema mälestuseks, aga ideeks see vaid jäänud ongi.

Nüüdseks meeliskohaks on tekkinud vasaku kehapoole ribid, südame lähedal. Ma ei taha enda nahale midagi, mis pidevalt näha oleks, sest kui ma oma "karjääri" kontoritöölisena jätkan, siis oleks liialt nähtav tätoveering natukene kohatu. Lisaks tahaks tätoveeringut pigem enda jaoks, mitte teiste jaoks.

Kuupäeva tahaks rooma numbrites, mis minu meelest üsna ajatu ja stiilne välja näeb:


Kuid enne on vaja teada saada, mis kuupäev sinna tätoveeringule tuleks ja kas mul selleks ikka julgust jaguks :)

6 comments:

 1. Jajjaaaa, ma tahan ka poja sünnat kuskile. Olen aastaid tahtnud tatokat, aga pole julenud ja kindlat ideed ka ei ole olnud. Nüüd on :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ei saa midagi rohkem tähenduslikku olla, kui lapse sünnikuupäev. Ta ei saa vähemalt sind kunagi maha jätta :P

   Delete
 2. Noh, sydame piirkonda midagi elektrilise vahendiga lasta teha. Oled, sa möelnud ka, et syda vöib rytmist välja minna.
  Lase ajal kulgeda ja mötle midagi muud.....
  Tervisi!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Päris otseselt südame kohale ei taha, rohkem ikka külje peale, mitte rinna alla. Nii paljudel inimestel on seal piirkonnas tätoveering. Eks enne tegemist loen kõik info üle, esialgu on see siiski vaid plaan :)

   Delete
  2. Südame piirkond.. hm. Mul on paar cm allpool kui nendel piltidel. Ei ole midagi rütmist välja.. ma ei tea kuidas inimesed selliseid fakte võtavad :D naljakas.
   Aga pead arvestama et seal all on ribid ja ribide vahed ja ribide peal erilist "pekki" pole. Kui lased teha, siis pead hoidma hinge kinni, kuna muidu ringkere liigub. Masin põriseb ehk toksib nõelu sekundis (ma ei tea kui mitu korda) edasi tagasi. Valus on jaa, isegi väga.
   Soovitatakse esimese tatoveeringuna tehagi kuhugi mida ise ei näe igapäevasel aga samas jah enda jaoks küll.. aga tegelikult inimene käib enamus ajast 90% koguaeg riides.. siis ei ole tegelikult üldse mõtet teha.
   Kui sa sünnitamisega hakkama saad, siis tatoveerimine on selle kõrval käkitegu. Ahjaa, kas alati peab tegema nime, kuupäeva jne.. isegi kui sa teed kriipsu, tähendab see midagi (aega, inimesi, lõhnu, tundeid). Mõtle laiemalt kui tatoveeringut lähed tegema. Kataloogid jms unusta ära. Veidi inspiratsiooniks http://alicecarrier.tumblr.com/ Edu!

   Delete
  3. Südame rütmile ei tee see kohe kindlasti midagi.
   Ainus asi on leida koht, mis sulle meele järgi on. Kuupäev õnneks on väiksemat sorti, kannataks selle ka ribide peal ära. See on ebameeldiv tunne, kuid ei midagi ületamatut.
   Muarust on see tore idee. Jäädvustada see ajahetk oma kehale :) Kuid üldiselt .. enamus inimesi ei kujuta ette kah, kui paljudel on tatokad kuskil, mida terve maailm ei näe :P

   Delete

Kuidas me 2,5 kuud kaubikus elasime!

Jah, lugesite pealkirja õigesti :)  See postitus sellest on küll üsna pealiskaudne üldistest asjadest, mis mul hetkel aega parajaks teh...