Thursday, 20 March 2014

Instagrami pildid

Vahelduseks pidevale rasedajutule teeks postituse viimase aja Instagrami piltidest, sest mu elu on kodus olles nii põnev ja pildistamist väärt. Siinsed pildid on nopped viimasest kuust. 

Maalisin üle pika aja akrüülvärvidega lilled küüntele ja tulemus ei olnudki väga hull.
Proovisin Uus Meremaa šokolaadi, mis oli väga hea (tellisin Ocado'st). As Kiwi as... Sussid on mul ka lahedad.
Üks laupäevane kerge hommikusöök. P'l oli lõuna ajal ragbi-mäng, seetõttu sai ta midagi toekamat. Mängu ta tiim õnneks võitis, kuid tol päeval suutis P oma õla kõõlusest välja lüüa. Sai ise luu kõõlusesse küll tagasi, aga siiamani valutab ja iga päev räägib, et peaks arsti juurde minema. Mehed.
Poja ilus värviline troon.
Olin ükskord asjalik ka ja tegelesin arvetega.
Vastlapäev on siin pannkoogipäev. Kuna meie ahi ei tööta korralikult, siis kahjuks ei saanud sel aastal vastlakukleid teha ja seetõttu saigi suur hunnik pannkooke tehtud.
Ostsin meile ägedad soola ja pipra topsid.
Tegin pikkadele küüntele 1-0 enne tähtaega, et mu küünised vähe lapsesõbralikumad oleks.
Issi-poja igaõhtune lembehetk. Järjekordne näide mu imelisest riietumismaitsest kodus olles (P on üks õnnelik mees!). Need ei ole pidžaamad, need ongi lihtsalt fliisist kodupüksid. Ärge kadestama hakake.
Üks väga armas ja ilus kingitus Elle ajakirjalt. Nimelt tellisin aastatellimuse, mis juba ise oli suur soodukas, sest 12 ajakirja saan vaid £18. Muidu poest ostes maksab ajakiri £4 ja ma ostan seda iga kuu ehk aastas kulutan ma selle peale £48. £30 kokkuhoidu JA tasuta Elizabeth Ardeni 8 Hour Cream, ripsmekas ja huulepulk.
Vahepeal koon ka. Sellest valmib väike tita-tekk, mille ma ilmselt üritan intramanetis maha ärida. Kui keegi seda hiljem ära osta ei taha, siis saab poja endale.
Maitsetaimi kasvatan ka. Kartsin juba, et kastsin seemned üle ja olin valmis nad varsti välja viskama, kuni paar päeva tagasi tulid väikesed lehekesed mullast välja.
Käsi pole vajagi, mul on oma kaasaskantav laud olemas.
Tänane lõunasöök - kana tikka masala basmatiriisiga ja ise tehtud väga nämma roti/chappati (endast kiitmast ma ei väsi, aga isegi P ütles, et palju parem, kui poest ostetud värk, retsepti sain siit).
Tänased kevadised küüned.
Nagu näha, siis enamus mu päevi mööduvadki kokates, süües ja küüsi lakkides. Mis elul viga!

8 comments:

 1. Väga asjalik ja tubli oled ju! Põnnil veab, et nii toreda emme juurde tulla saab, mehe jaoks oled nagunii liiga hea! ;) ps, see soeng mis sul ühel eelmisel pildil oli, sobib sulle väga hästi, toon ja pikkus ja kõik, super!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh, kodukana olemine mulle meeldib - kokkamine, küpsetamine, koristamine, kudumine jms. Kõik said k-tähega.

   Ja aitäh soengu komplimendi eest, mulle endale ka hetkel meeldib. Otsustasin, et tume sobib ikka rohkem kui blond ja vahelduse ja mugavuse tõttu sai kõvasti lühemaks ka lõigatud :)

   Mehega on mul vedanud, vaevalt ma liiga hea olen, sobime hästi :)

   Delete
 2. kõõlusest välja??

  ReplyDelete
  Replies
  1. Liigesest välja oleks vist õigem...

   Delete
 3. No kas oled juba sünnitamas? :-)

  ReplyDelete
 4. tundub nii :-)

  ReplyDelete
 5. Ohsa, kas tõesti? Ka mulle tundub iga kord, kui vastust ei tule, et sünnitus juba käib!! :D

  ReplyDelete

Viimase aasta muutused minu mõttemaailmas

Olin eelnevalt kuulnud, et 30seks saades muutuvad tihti inimeste eluvaated jms, kuid ei uskunud seda. Tuleb aga tunnistada, et just sel aast...