Sunday, 1 December 2013

Meil on nüüd auto


Mul ei olle elu sees autot olnud, seetõttu ei kujutanud ettegi, kui mugav selle omamine on. Eestis sai alati elatud üsna väikestes kohtades, kuhu igale poole sai kõndides ning Londonis ei olnud autoga eriti midagi teha, eriti kui mina ja mu eks ei osanud kumbki sõita. Igatahes pisikese tulemisega ning väiksemas linnas elades tundsime P'ga, et autot oleks hädasti vaja.

Valisime mõningad internetist välja, enamus neist olid Birminghamis. Seetõttu saigi reedene päev töölt vabaks võetud, sõitsime esmakordselt Birminghami ja leidsime endale auto. Mul on alati olnud eelarvamus, et mulle Birmingham ei meeldi. Ma ei teagi, kust see tulnud on. Me ei olnud seal küll pikalt, aga kesklinna poed olid küll supervägevad. Ma ausalt ostleks seal palju meelsamini kui Londonis, mida on hea teada. Ehk teinekord läheme sinna pikemalt.

Auto ei ole midagi uut ja uhket, tahtsime lihtsalt midagi soodsat, mis meid ringi sõidutaks ning mis ühel hetkel jääks meie teiseks autoks. Kui see enne just katki ei lähe :P Aga autot omada on mõnus!

1 comment:

  1. Auto omamine on jah üks korralik luksus :D Ja väga ilusat värvi on teie auto :)

    ReplyDelete

Kuidas me 2,5 kuud kaubikus elasime!

Jah, lugesite pealkirja õigesti :)  See postitus sellest on küll üsna pealiskaudne üldistest asjadest, mis mul hetkel aega parajaks teh...