Monday, 9 December 2013

Mrs Scrooge

Kuna mind on suur emme-tuhin tabanud, siis olen hakanud otsima fotograafe, kes teevad vastsündinutest pilte. Idee oli hea, sest poisist tahaks ikka armsaid pilte teha, kui ta veel päris uus on, aga kooner minus enam väga seda ideed ei poolda. 

Olen vaadanud mitmeid fotograafide kodulehti ja meelde on jäänud hinnad umbes £50 sessiooni eest ja kui kõiki fotosid tahame CDle, siis maksab see lisaks oma £250-£300. Selle raha eest saaks ma endale korraliku fotoka ja pildi-töötluse programmi osta! Küll mul kodus oleks aega põnni siis pildistada, sest Pinterest on täis ideid koduseks fotosessiooniks lapsega, isegi õpetused piltide töötlemiseks.

Vaja nüüd soodne, aga hea kaamera leida :)

4 comments:

 1. http://www.itijblog.com/

  See tüdruk kasutab päris head, aga taskukohase hinnaga kaamerat. Küsi temalt :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oh, mis lahe blogi ja ta pildid on tõesti väga kiftid! Aitäh soovitamast :)

   Delete
 2. ciao,

  ma vahest loen su blogi, minu teine beebi peaks kuskil 15 màrts sùndima :)
  Tàna nàgin juhuslikult seda ja tulid sa meelde http://my-inner-child.com/16-reasons-you-should-never-reenact-pinterest-photos-3040/

  Tegelikult teeb harjutamine meistriks ja koolitusi on internet tàis, kùll saad sina ka pildistamisega hakkama! Ja kui Eestis kàid siis sealsed fotograafid ei ole nii kallid, mitte kòik vàhemalt.

  ReplyDelete
 3. Heihei,

  olen su blogi mõnda aega jälginud ja mõtlesin, et pakun ennast fotograafiks. Kuigi ütlen ausalt, beebipilte pole veel jõudnud teha. Pidi sügisel tulema üks beebikõhu pildistamine kuid emme jõudis enne sünnitama minna kui meie oma piltideni jõudsime :) Mõtlesin, et äkki pakun kaa. Igaks juhuks! Ja ise elan muidugi Eestis :)

  Parimat!

  ReplyDelete

Kuidas me 2,5 kuud kaubikus elasime!

Jah, lugesite pealkirja õigesti :)  See postitus sellest on küll üsna pealiskaudne üldistest asjadest, mis mul hetkel aega parajaks teh...