Thursday, 26 December 2013

Läheb kudumiseks

Hommikul vaatasin filmi ja heegeldasin põnnile tekikest ning mõtlesin, et küll tahaks kududa. Kuna kõik mu käsitöö asjad jäid maha eksi juurest välja kolides, siis sain ma nüüd endale kõik uued asjad osta. Suur pakk heegelnõelu sai muretsetud juba varem, kui ma tahtsin põnnile tekki heegeldama hakata. 

Nüüd sai Amazonist endale suur hulk erinevas suuruses sukavardaid ja tavalisi vardaid tellitud ning kolme erinevat värvi lõngu. Hiljem natukene asjade üle järgi mõeldes tuli pähe, et mul ei ole suure silmaga nõelu, et pärast mu meistriteostel otsad ära peita, seega sai need ka veel tellitud. Ja kui ma osavnäpp olen ja päris kampsunit tahan pojale kududa, siis on ju lihtsam, kui ta nööpidega on. Mida mul ei ole, on nööbid. Sai need ka tellitud kolmanda ostutuhinaga. Nööbid on armsad puidust tähekujulised ja erinevat värvi autode kujulised. Kui ma juba viie ja poole nädala pärast koduseks jään (I can't wait!), siis on mul vähemalt piisavalt tegemist, et igav ei peaks hakkama :)

Pinteresti kaudu leidsin palju ideid ja inspiratsiooni mu kudumismaratoniks. Tahaks kõiki neid teha, nad on nii armsad!

1 comment:

  1. Need tillukeste laste kudumid saavad niiiii ruttu valmis (ja seega on neid lòbus kududa ka, sest tulemust on kiirelt nàha!) - nùùd hakkavad mul endalgi kàed sùgelema (nagu iga talv) :D Ja enda kootud on ikka midagi muud, kui poest ostetud…. ;) Hààd ooteaja lòppu Itaaliast!

    ReplyDelete

Kassipoiss Gatsby

Kuna meie pere viimane inimbeebi hakkab aina suuremaks ja asjalikumaks saama, siis oli vaja uut beebid. Ma arvan, et inimbeebidest on meil ...