Wednesday, 27 November 2013

Ostud põnnile siiamaani

Üleüldiselt arvan, et olen lasteasjade ostmisega üsna laisk olnud. Plaanis on suurem ostlemine jätta viimasesse kuusse ja kui me oma elamise saame (mille otsimine läheb üsna aeglaselt). Aeg-ajalt paar riiet olen ikka ostnud, mis möödaminnes silma jäänud on.


See oli esimene ost, mille tegin, pärast seda, kui teada saime, et põnn poiss on.


Need riided (sel udusel pildil) sai ostetud, kui ma ühele veebipoele sain 10 naela allahindlust ja tasuta mähmekoti. 


Need kõik asjad saime kingist endistelt töökaaslastelt, kui me kolimas olime.


Selle armsa karvase onesie ostsin ma lihtsalt sellepärast, et see on nii kuradima armas ja need dinosaurused on nii lahedad. Kodus mõtlesin, et selle karva seest on kindlasti ülimalt lahe lapse okset puhastada...


Esimese brändi-riide sai põnn ka, kui mulle eile TK Maxxis Ralph Laureni väike ragbi-pluus silma jäi. Hind on neil otse Ralph Laurenilt umbes 50 naela, aga ma sain selle vaid 17 naelaga.


Täna tuli kohale ka üks esimesi asjalikke oste - Philips Aventi stardi-komplekt. Sellega saime elektrilise pudelite steriliseerija, rinnapumba väikese lutipudeliga, neli suurt lutipudelit, lisaks veel kaks lutipudelit ja kaks erineva otsikuga lutipudeli lutti, kolm ortobeedilist lutti (kaks on öö omad, mille käeotsik, või mis iganes selle julla nimi on, helendab pimedas) ja pudelihari. Kui aus olla, siis ma ei viitsinud väga pika-ajalist uurimustööd teha, et mis parim on, aga Philips Aventi asjad tundusid Amazoni kodulehel vähemalt ühed enim ostetud olema ning neil tundusid ka ühed parimad ostjate arvamused olema. Kogu komplekt on igatahes minu meelest päris lahe ja tundub väga kvaliteetne, seega olen selle ostuga rahul.

Ostetud on veel põnnile talve-kombe, millest mul pilti ei olegi. Kombe on 0-3 kuusele mõeldud, sest kui ta märtsis meie ellu tuleb, siis ta ehk saab külma ilma vaid märts-aprill. Kui ta muidugi mingi hiid-laps ei ole.

Lisaks on lambist ostetud lambanahast matikene kärru panemiseks, mis pidavat last talvel soojas hoidma ja suvel jahedamana. Ostetud sai, sest leidsin hea hinnapakkumise, mis saab ilmselt enamustel mu lambikatel ostudel ajendiks.

Ehk väiksemaid asju varun veel enne omaette elamise leidmist, aga häll, käru ja autoiste jäävad kindlasti hilisemateks ostudeks. Praegu keskendume omaette elamise otsimisele ja autot oleks meile ka hirmsasti vaja. Aega ju on ja ma parema meelega ostaks kõik suuremad asjad ühekorraga, mitte liialt jupi kaupa.

2 comments:

 1. Osta esimesed bodyd hõlmikutena, neid on palju parem ja lihtsam beebile selga panna. Mul omal kogemus, mul neli hõlmikbody (teisi on ka), aga kasutan üksnes hõlmikuid. Minu beebi sai täna ühekuuseks!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh nõuande eest. Ei ole koduseid igapäevaseid bodysid veel ostnudki, lihtsalt üksikuid esemeid. Aga kindlasti vaatan pigem hõlmikutena.

   Palju esimese kuu sünnipäeva su lapsele! :)

   Delete

Kuidas ma oma lastele riideid ei osta

Kunangi ei sallinud ma teise ringi riideid üldse. Ehk seetõttu, kuna enamus mu enda riideid tulid kaltsukatest ning kuigi ma teadsin, et ne...