Friday, 22 November 2013

Sünnipäeva kingitustest


Sel aastal hellitati mind sünnipäevakinkidega kohe kindlasti ära. P hakkas kinke juba paar kuud varem ostma ning peitis neid siis minu eest postipakkides kapi otsas, et mul üldse uudishimu ei tekiks. Ma teadsin juba, et tal on hea maitse, aga ma ei oleks iial osanud arvata, et ta nii armas ja tähelepanelik olnud on.

Esmalt sain ma endale panda-sussid ja - kuumaveepudeli. Eelneval nädalal ostsin endale küll uued sussid ja samas poes ütlesin, et ma ei saa kuumaveepudelitest aru, seega ta ise arvas, et mulle see osa kingist ei meeldi. Aga pandad on ühed mu lemmikud, seetõttu väga meeldis see kink. Kuumaveepudel on praeguses väga külmas elamises väga mõnus.

Järgnevalt sain endale Victor & Rolf'i Flowerbomb parfüümi-komplekti, kus on ka väike dušigeel ja kehakreem. Ma küll talle ei öelnud, et ma seda lõhna tahtsin, aga kord nuusutasin ma korduvalt selle näidist, mis ajakirjaga kaasa tuli ja õhkasin, et küll lõhnab hästi. Ta oligi siis mu ajakirja üles otsinud ja kiirelt reklaamist pilti teinud, kui ma toas polnud. Oh ja parfüüm on imehea!

Seejärel sain endale tema tehtud Nails Inc küünelaki. Nimelt olevat ta avastanud, et Nails Inc kodulehel sai ise komplekti kokku panna. Ta valis värvi (imeilus sinine), lakipudeli korgi (kunst kalliskivid, mis on nii armsad) ja pakendi, kus peal oli kleeps huultega ja kleeps "Yummy mummy". Lisaks valis ta lakile nime, milleks peaks olema Mari Saar's Cooper Blue, aga Nails Inc'i trükivea tõttu on Cooper'i asemel Copper. See väike kirjaviga tegi ta väga pettunuks, aga minu meelest oli see mõte juba üliarmas. Cooper on meil nimelt põnni eesnimeks valitud.

Seejärel sain ma armsa erkroosa Ralph Laureni mähmekoti, mis tuli nii kihvti mähkimismatiga, kus on RL'i poni peal. Väga möödne värk.

Ja viimane ning parim kink oli roosast kullast Michael Kors'i käekell, mida ma oma aasta otsa olen tahtnud. See on lihtsalt ülimalt ilus!

Sünnipäeval laisklesime pool päeva. Okei, mull läks hommikul kell 7 uni ära, aga pool päeva logelesime lihtsalt niisama. Õhtupoole käisime ühes lähedal asuvas pubis söömas, kus oli üks parimaid ja kiiremaid teenindusi, mida ma iial saanud olen, ning imehea toit. Kindlasti tahaks sinna kunangi veel sööma minna.

Ja sedasi ma saingi aastakese vanemaks :)


2 comments:

  1. Oo, see küünelakk on superlahe! :)
    Lapse nime osas...kas sa ei mõelnud, et tahaks panna mingit eestipärast, ent siiski rahvusvahelist nime? St, huvitab, et millest selline nimevalik. Või kuidas teil plaanis on, kas laps ikka kakskeelseks õpetada? :)

    ReplyDelete
  2. Kas sa tead, et Cooper tähendab eesti keeles püttseppa :)
    Tore kuulda, et su partner sinu eest hoolitseb ja sind hindab :)

    ReplyDelete

Kohtusin eestlasega :)

Ajaloo huvides paneks kirja, et eile sain ma siin ühe eestlasega kokku. Inglismaal ei huvitanud mind sealne Eesti kogukond eriti, kuid nüü...