Wednesday, 9 February 2011

Raamatukoi kõrvasaaga

Tegin endale täna välja ja ostsin Glamour ajakirja (ainus ajakiri, mida ma igakuiselt ostan) ning kaks raamatut: "Treasure Island" ja "The Green Mile", sest need olid liiga soodsad, et neid mitte osta.


Hetkel on käsil mu True Blood raamatutest kuues ja peale seda on vaid kolm veel lugeda. Kuigi tegemist on ülimalt huvitava raamatusarjaga, siis vahelduseks tahaks midagi muud peale vampiiride ka lugeda. Kusagil peaks mul isegi paar eestikeelset raamatut olema, minu meelest ma võtsin Kivirähu "Mees, kes teadis ussisõnu" kaasa. Kuigi ma ei ole oma kaks aastat eesti keeles raamatut lugenud. Mäletan veel, kuidas keskas inglise tunniks pidime raamatuid lugema ja esimesed paar raamatut olid ikka päris rasked. Nüüd tundub inglise keeles lugemine vahepeal isegi lihtsam, olgu kui hirmus see tahes.

Kõrvasaaga jätkub! Eile läks kõrv mingi aeg lukust lahti ja oli enam-vähem normaalne olla. Tööl täna aga läks kõrv jälle täiega lukku ja midagi ei aidanud ning kuulsin vaid ühest kõrvast. Kuna mul ei ole midagi iial kõrvadega häda olnud, siis homme kell 11:30 lähen perearsti vastuvõtule. Külmetusest olen just lahti saanud ja nüüd see jama, eriti "lahe". Töölt kaubamajja sõites läks kõrv jälle normaalseks ja siis läks jälle mingi hetk eriti kõvasti lukku. Sedasi lukku ja lukust lahti ongi, ei ole üldse stabiilne. Mingit erilist valu nagu ei ole, lihtsalt survet tunnen kõrvas. Igatahes loodan, et isegi kui on mingi põletik vms kõrvas, saan ma sellele kiiremas korras jälile. Kuigi hea meelega oleks paar päeva kodus ja loeks raamatuid :D

3 comments:

  1. Kõrv läheb üldjuhul lukku siis, kui on vaiku täis ja siis nt dušši all või kuskil see vaik saab märjaks ja tekib vaigukork. Ma olen lausa traumapunktis käinud vaigukorki eemaldamas :)

    ReplyDelete
  2. Täiesti võimalik, et vaigukork vms, sest nüüd tagantjärgi on ju hea lugeda, et vatitikkudega ei oleks just kõige parem kõrvu puhastada... Eks näis, mis arst ütleb. Pigem vaigukork kui kõrvapõletik!

    ReplyDelete
  3. Vatitikuga ei tohi torkida jah. Mina käsin siin sama jamaga arstil ja soovitati toiduõli kõrva valada, et see teeb vaigu pehmeks ning kui välja ei tule, siis tagasi tulla. Ei aidanud see toiduõli ja pidin tagasi minema, et puhastada lasta.

    ReplyDelete

Kohtusin eestlasega :)

Ajaloo huvides paneks kirja, et eile sain ma siin ühe eestlasega kokku. Inglismaal ei huvitanud mind sealne Eesti kogukond eriti, kuid nüü...