Saturday, 26 February 2011

Eriti asjalik reedene vaba päev

Vaba päev nädala sees on ülimalt tore.

Hommikul sai kell 7 ärgatud ja saatsin mehe ilusti tööle. Logelesin siis mõnuga paar tundi, jõin kaks tassi kohvi ja sõin saia Nutellaga hommikusöögiks. Lõpuks võtsin end kokku ja käisin pesus - tegin näomaski, juustele ravi ja maski ja muud aeganõudvat, mida ma igapäevaselt ei tee. Seejärel maalisin endale uued maalingud küüntele, vaatasin keskpäevast jura telerist ja siis läksin välja.

Käisin ühes juuksurisalongis, mis mulle on silma jäänud. Häbi oli küll sisse minna ja erinevatel juuksuritel lasta halvakspanuga mu juukseid vaadata ja soovitada, mida teha, et see kirju porgandi-juus ära parandada. Järgmisel laupäeval lähen siis värvima ja ilmselt tuleb heledamat sorti pruun, aga mitte päris blond. Ma olen sellega rahul, sest šokolaadipruun oli mu esmane eesmärk nagunii, vaid musti juukseid ei tahtnud enam, lihtsalt mingil hetkel lõi see blondi isu jälle peale. Värvimise ja otse lõikamiseks öeldi hind £52, mis on palju vähem kui ma arvasin, ma kartsin, et ma pean umbes £100 planeerima.

Lisaks üksikud asjad poest ja koju tagasi. Kodus koristasin meie tuba häääästi põhjalikult ja kiirelt koristasin vetsu ja vannitoa ka üle. Masinatäie pesu pesin ka. Vähemalt saame nädalavahetusel vabamalt võtta ja koos laisad olla.

2 comments:

  1. sa tekitad minus nostalgiat selliste postitustega... olid kunagi täpselt sellised vabad päevad :)

    aga mis su loomulik juuksevärv on?

    ReplyDelete
  2. See mul selle finantsaasta viimane puhkepäev ka. Järgmisena alles aprilli lõpus nädalaks kodune või ehk Eestis olen.

    Väljakasvu järgi ütleks, et ehteestlaslik kartulikoorepruuni värvi on mu loomulik värv. Ma olen helepruuni juuksevärvi guugeldanud ja isegi lahedam kui blond, seega ma olen selleks täiesti häälestatud :)

    ReplyDelete

Kassipoiss Gatsby

Kuna meie pere viimane inimbeebi hakkab aina suuremaks ja asjalikumaks saama, siis oli vaja uut beebid. Ma arvan, et inimbeebidest on meil ...