Friday, 4 February 2011

Light at the end of the tunnel

Veel üks päev ja siis on juhataja tööl tagasi! Kuigi siiamaani on kõik hästi lõpenud.

Eelmise postituse kaebus sai lahendatud. Homme pean veel meie Doveri poest vastuse saama ja nad peaks kliendi kaardile raha kandma. See mõrd oli järgmisel päeval palju sõbralikum ja ma arvan, et ma lihtsalt võtsin seda liialt südamesse. Panin kirja küll enda juhatajale kirja, et ma ei ole tolle muti kohtlemisega häpi, aga ma ei usu, et ma ära saadan. Homme on see juhataja meie kontoris nagunii ehk lihtsalt mainin selle ruttu ära.

Lisaks sellele jättis juhataja mulle mõned vähe keerulisemad ja tähtsamad kaebused tegelemiseks. Ühele neist vist saime lahenduse ja mees oli telefonil täiesti normaalne. Pakkusime tagastada pool, kuid ilmselt on nad paarsada naela ikka miinustes. Kuid kui ikka internetist tellida ja on selgelt kirjas "Terms and Conditions apply", siis ei saa vabanduseks tuua laiskust, et kes neid ikka loeb. Ja kui aus olla, siis minu firma koduleht on üks selgemaid, millega mina kokku puutunud olen.

Vähemalt saan juhatajatele näidata, mida ma oskan ja et saan hakkama küll. Mis siis, et ma vaikselt teisi töökohti uurin, sest hädasti oleks rohkem palka vaja. Nimelt need imelised kahetoalised (magamistuba + elutuba) korterid, mida me kord vaatamas käisime, on üürimisele pakkuda nüüd ja nende üür on £900 kuu + elekter, komminaal jms maksud. Üüri sees on vesi ja küte, lisaks uksehoidja, jõusaali ja ujula kasutamine (päriselt!!!). Korterid on imeilusad ning uhiuued!

Muidu on olla hea. Külmetus hakkab vaikselt ära minema, vaid nohu on hirmus. Aga paar kolleegi on pea täiesti pikali ja napilt räägivad. Kuigi üks tsikk küll tundub, et ta näitleb hästi juurde. Aga see ei ole minu asi. Ma olen kontoris nüüd 8 kuud töötanud ja ei ole päevagi haigena kodus veetnud. Kuid ma plaanin seda! Et südametunnistus ei piinaks, valiks endale päeva, kui kõik teised on kindlalt tööl ja siis lihtsalt tuleb mul toidumürgitus vms. Sest no kurat, kui teised saavad nii kergelt koju jääda ja ma ikka poolsurnult tööle end vean, sest ma tean, et keegi on samal ajal puhkusel, siis ma olen seda väärt. Ehk see kuu või märtsis teen endale lisa-puhkusepäeva :D

4 comments:

 1. Heheee. Kavalpea. Muidugi, puhka, oled nii tubli olnud!

  ReplyDelete
 2. kas inglismaal on ette nähtd mingid haigusepäevad vms? et mingit sinist lehte poel vaja ja palka saab ka?

  ReplyDelete
 3. kas inglismaal on ette nähtd mingid haigusepäevad vms? et mingit sinist lehte poel vaja ja palka saab ka?

  ReplyDelete
 4. A: Ma arvan, et erinevates firmades on erinevalt, kuid enamasti sama. Mina olen siin vaid siiamaani ühes firmas olnud. Meil on ette nähtud teatud arv täispalgaga haiguspäevi, nt 23 päeva aastas vms. Peale neid on kas osalise palgaga või palgata. Üks-kaks päeva saaks ilusti kodus olla, minu meelest kolm või enam haiguspäeva tuleb arsti tõendiga tõendada. Seega ei ole midagi hullu, kui üks päev kodus "tõbine" olla :)

  ReplyDelete

Tervitused ja uudis!

Tervitused kaugelt maalt! Viimasest postitusest on üle aasta ja ma otsustasin, et ma isegi ei vabanda selle pärast. Viimasel aastal olen üld...