Saturday, 12 February 2011

Kuulid koos.

Küll on tore, et lõpuks ometi on reede õhtu ja nädalavahetus tulemas. See töönädal oli väga vastumeelne. Nii vastumeelne, et ma kandideerin ühele teisele töökohale, mille jaoks ankeedi täidan hetkel. Mitte, et mulle mu praegune töö ei meeldiks, aga väga raske on töödata koos inimestega, kes lillegi liigutada ei taha. Ja igasugused lapsikud virisemised viskavad ka vaikselt üle. Kõik on väga toredat tüdrukud, aga pikalt see sedasi edasi kesta ei saa, mul jooksevad kuulid kokku varsti. Ma lihtsalt ei suuda lõputult positiivselt sellele vaadata. Lisaks rohkem raha oleks ka teretulnud, sest sellise töömahu eest nii vähe palka saada on naeruväärne.

Huuled on mul aina hullemad. Määrin igasuguseid asju peale (varsti otsin Sudocremi ka välja!) ja veel suurem ohatis hakkab tekkima keset ülahuult. Ma ei saa ju Rogerit sedasi musitada! Ja musitada on ju peale kolme aastat ikka armas. Ta ilusti alati annab ka, kui ma küsin: "Give me a smooch!"

Positiivne on see, et meil avati just tööle mineku tee peal Tesco Express, mis on kella 6st 23ni iga päev avatud. Loodame, et mu musikene ei unusta sealt hapukoort osta, sest kartulid ja munad on salati jaoks keedetud :D Veini toob ta ka mulle (ainult mulle, sest tema veini ei joo, või peaaegu üldse ei joo, kui aus olla), yay!

Ahjaa, Egiptuse üle on mul ka hea meel. Palju õnne neile!

3 comments:

 1. Meil on veiniga see teema, et mees võtab yhe pokaali ja ma kolm. Mulle see sobib :D

  Ja meil avati ka mõned nädalad tagasi raudteejaama ligidal Tesco Express.. nüüd on hea, kui midagi vaja, siis mees saab töölt tulles sealt läbi minna.

  ReplyDelete
 2. Minu oma ei võta ühtegi pokaali, sest ei maitse. Aeg-ajalt kokteili joob ja needki on minu meelest ülimalt lahjad. Mitte, et ma kurdaks :) Alati jätkub mulle rohkem ja minu joomist ta ei sega vähemalt. Vaadates mu endiseid kallimaid Eestis, siis nende jaoks oli alko tähtsam kui miski muu ja see mulle ka ei meeldinud.

  Meil muidu Iceland ka, aga see mulle hästi ei meeldi, kuigi häda pärast sai ikka asjad ostetud. Tesco on ikka parem ja kuna mehe käes on alati panga kaart, siis tema muidugi peab asjadel järel käima :D

  ReplyDelete
 3. Mulle ka Iceland ei istu.. kuigi selle reklaam teles on kyll isuäratav. Nende party food.. mmm.. Olen ostnud ja maitselt on ikka jama.

  Kõige lähem suurem supermarket on meil Asda. Olen sellega täitsa rahul.

  ReplyDelete

Seikleme Uus Meremaa lõunasaarel, uue kodulinna otsingutel

Kaks nädalat tagasi pakkisime kõik meie asjad jälle kokku ning asusime teele. Sihtkohata. Natukene kreisi, nagu alati, aga meid ei hoidnud m...