Monday, 14 March 2011

Pühapäeva kokkuvõte

Tehtud:
- Ärkasime kell 9, sest vanurid peavad ju regulaarselt vetsus käima.
- Tegin endale kohvi, kallasin Rogerile mahla ja mõlematele tegin hommikusöögiks saia Nutellaga (ei mingit fäänsit pannkooke või beekonit, ei viitsi).
- Lakkisin oma küüned ning Roger mängis telekamängu.
- Käisime pesus ja läksime Sainsburysse.
- Ostsime piisavalt toitu vähemalt nädalaks-paariks.
- Parim leid oli Rekorderligi siider, mida me korra leidsime, siis korra ASDAst ja nüüd oli Sainsburys jälle. See on lihtsalt maailma parim siider, aga Rootsist ju ainult head asjad tulevadki (H&M ja IKEA peaks juba piisav tõestus olema).
- Tulime koju ja helistasin tädile Eestis üle vähemalt paari-kolme nädala. Kui midagi eriti ei juhtu, siis ei kipu eriti kirjutama ja helistama kahjuks. Peaks end tihedamalt kokku võtma ja lihtsalt lobisemise pärast ikka helistama.
- Koristasime ning panime masinatäie pesu. Ma üldse ei saa aru, kuidas kaks inimest nii palju musta pesu saavad tekitada pidevalt. Aga üle kahe korra sama pluusi selga ikka ei pane küll.
- Nüüd istume oma hästi lõhnavas ja puhtas toas ja naudime siidrit.

Vaja on veel teha:
- Riided triikida järgmiseks nädalaks.
- Kulmud kitkuda, maski teha, jms.
- Hõbekõrvarõngaid kuidagi puhastada.
- Raamatut lugeda. "The Green Mile" on küll väga huvitav raamat, kuid miksipärast edeneb mul see häbiväärselt aeglaselt.
- Süüa teha, kui pitsa ahju panekut saab selleks pidada. Ei saa ju kõigis asjades ühtlaselt usin olla.

1 comment:

  1. hõbekõrvarõngastele:
    vooderda väike topsik, kauss vms fooliumiga, kalla sinna sooja vett ja pane lusikatäis soola. siis pane kõrvarõngad sisse ja loksuta neid soolavees. pühi üle ja valmis.

    ReplyDelete

Viimase aasta muutused minu mõttemaailmas

Olin eelnevalt kuulnud, et 30seks saades muutuvad tihti inimeste eluvaated jms, kuid ei uskunud seda. Tuleb aga tunnistada, et just sel aast...