Friday, 4 March 2011

Mitte-Duracel jänku

Pidevalt väsinud olemine on väsitav. Öösiti põõnan nagu karu talveunes ja miinimum 7 tundi, seega unevähesuses ei peaks asi olema. Samas ärgata on ülimalt raske minusugusel hommiku-inimesel ning päev läbi on ülim rammestus peal ja haigutan palju. Täpselt on tunne nagu oleks öösel väga vähe maganud, aga ei ole ju.

Netist lugedes on peamisteks põhjusteks toitumine ja eluviisid. Samas ei ole toitumine sugugi muutunud, rämpsu söön ma aeg-ajalt küll, aga mitte rohkem kui varem. Täna ostsin toidupoest salatit ja värke, et vähe tervislikum lõuna homme oleks. Lisaks on plaanis bussijaamast, kus ma tavaliselt busse vahetan, tööle jalutada, kui just vihma ei saja. Lihtsalt trenni mõttes ja see on mul üleüldse plaanis ilmade paremaks minnes. Välja jooksma veel ei kisu, lisaks on töölt koju jõudes pime ja seal pargis, kus me eelmine aasta jooksmas käisime, valgustust ei ole. Vitamiine peaks ka ostma, ehk aitab.

Ma ei ole kunagi eriti energiat täis inimene olnud, aga viimasel ajal on see väsimus ikka liiga suureks läinud ja häirib kohe.

1 comment:

  1. aga praegu ongi see aasta kõige kriitilisem aeg - pikk pime sügis-talv selja taga, immuunsüsteem nõrk, kõik vitamiinid kehast ära tarbitud... parim aeg väikeseks turgutavaks kuuriks! aga ma muidugi soovitan enne uurida ja sellist kraami osta, mis on looduslik ja paremini omastatav, ehkki see on muidugi ka kallim. lihtsalt rohkem tolku on! ühesõnaga pigem mitte suvalisi bootsi vitamiine.

    no ja värske kraam ja liigutamine, seda nagunii. ma üritan ise ka nende kahe osakaalu oma elus tublisti suurendada, praegu on seis hirmus kehv.

    ReplyDelete

Viimase aasta muutused minu mõttemaailmas

Olin eelnevalt kuulnud, et 30seks saades muutuvad tihti inimeste eluvaated jms, kuid ei uskunud seda. Tuleb aga tunnistada, et just sel aast...