Sunday, 6 March 2011

Pubimelu

Mõned õhtud on lihtsalt nii väärt nii pikalt ootamist, nagu näiteks tänane.

Ärkasin, saatsin mehe tööle ületunde tegema. Tegin endale maniküüri ja käisin juuksuris. Siis tuli mees koju, molutasime, sättisime.

Käisime Kesk-Londonis. Ma VIHKAN Kesk-Londonit päevasemal ajal, sest seal on liialt inimesi ja liialt kitsad tänavad. Ma kohe ei salli teiste inimeste vastu hõõrumist. Igatsesin tõsiselt New Yorki laiu kõnniteesid...

Kohtusime ühe sõbraga ning käisime oma lemmikus hiinakas Hiinalinnas söömas. Toitu lõpetada ei jõudnud ja väljusime punnis kõhtudega. Seejärel otsisime kohta istumiseks ja väikese dringi võtmiseks. SOHOs leidsime The Champions pubi, mis oli minu meelest tõeline inglise pubi - vanaaegne tumedast puidust sisu ja rahvas oli koha ülimalt inglislik, õpilased ja heledates mantlites kutid. Jõime kaks pinti pubi oma siidrit, mis läks väga hästi alla. Leidus ka mitmeid toredaid meesterahvaid, kes mul vetsu leida aitasid. Ei tea, kas mu paljastava õlaga pluus oli abiks või mis, aga õige koha leidsin ma üles.

Seejärel koju tulek.

Nüüd Roger mängib selle sama sõbraga internetis mingit sõjamängu jälle teleri kaudu. Mina aga hävitan viimast eilsest veinist ja siis ongi tuttu minek.

Väga mõnus õhtu oli kuidagi, me peaks kohe tihedamini oma pepud välja ajama! Kuigi eile tuli meie kodukino süsteem kohale ja filme on küll ülimalt lahe nüüd kodus vaadata.

3 comments:

 1. Missugune teie lemmik hiinakas on chinatownis? Me millegipärast käime kogu aeg Legendy-s. Ära ütle, et te ka! :D Tahaks midagi uut!

  Ja vahest peab väljas käima, kasvõi niisama pubis. Kui paar jooki teha, siis ei lähe palju raha ka. Aga isegi hubbyga on tore deitida :)
  Sa vist ei ela Ealing Broadwayst väga kaugel, seal on mu meelest ka mitmeid ilusaid ja viisakaid pubisid, kus vahest drinkida :)

  ReplyDelete
 2. Meie käime Wong Kei´s (http://en.wikipedia.org/wiki/Wong_Kei). Esmakordselt seal käies mees enne hoiatas, et on üks hullemaid teenindusi, aga toit on hea. Teenindus on tõesti üsna hirmus, aga samas naljakas, kui seda ette teada. Aga toit on väga maitsev ja portsud üsna suured.

  Me ei ole eriti pubi-inimesed, aga aastas korra ikka võib :) Eriti kui saab uusi ja huvitavaid siidreid proovida. SOHOs sai kolm ühepindist siidrit 9.50 kätte, mis ei ole sugugi halb.

  Ealing Brodway on jah ligidal, me Hayesis elame :) Kas sa asud mulle siis päris ligidal?

  ReplyDelete
 3. Kahjuks mitte, ma jagan oma aega Walthamstow (Ida-London) ja Canterbury (South-East England) vahel. Aga mul sõbrad elavad Ealing Broadways ja olen seal nendega palju väljas käinud :)Hästi sümpaatne kant. Kuna mulle on meelde jäänud, et sa elad Heathrow lähedal, siis tegin omad järeldused, et ju kuskil sealkandis te pesitsete :)
  Mulle ka meeldib SOHO väga! Siidrite osas on hea pubi veel Crown and Two Chairmans, mis asub Dean streedil.
  Siidrisõpradena võiksite ka kevade tulles kuhugi siidrimaale daytripi teha :) Siin Kent countys on nt päris huvitav valik, aga kahjuks just külapubides. Linna omades on suhteliselt kesine.

  ReplyDelete

Viimase aasta muutused minu mõttemaailmas

Olin eelnevalt kuulnud, et 30seks saades muutuvad tihti inimeste eluvaated jms, kuid ei uskunud seda. Tuleb aga tunnistada, et just sel aast...