Thursday, 31 March 2011

Kuivan

Google ei ole kohe kindlasti õige koht, kus sümptomitele vastuseid leida ning hommikul ehmatasin end täiesti ära. Nimelt oma kaks kuud on huuled olnud ülimalt ülimalt kuivad, lisaks kahest pikaajalisest ohatisest olen nüüd umbes kuu vaba olnud. Nüüd aga on kaks uut tulemas huulele! Seda veel arvestades seda, et ma pea igapäevaselt ennetamiseks ohatise rohtu peale panen nagunii, mis ka kuivadele huultele mõeldud on. See rohi ei ole muidugi muffigi aidanud ja täna ostsin uue, ehk see aitab. Igatahes guugeldasin kuivade huulte põhjuseid... Lisada juurde veel fakt, et ma viimasel ajal iga tunni tagant pean vetsus käima ja tihti janune olen, võib mul täiesti diabeet olla (guugle sõnul!). Kõik muud kõrvalnähud küll puuduvad, kuid vanaema oli diabeedik ja väiksena oli mu veresuhkrutase natukene üle normaalse ja käisin regulaarselt kontrollis, seega väike värin tuli sisse küll. Lisaks võib olla täiesti vitamiinipuudus, aga ma olen ilusti igapäevasel kaks nädalat vitamiine nosinud ja vähemalt küüntele on nad kõvasti mõju avaldanud... Igatahes pole aimugi, mis see olla võiks, aga normaalne see enam ei ole, järgmisel reedel lähen perearstile ja vaatan, mis seal välja pakutakse. Kellegil midagi sarnast ette tulnud on, andke aga teada.

Muidu on asjad hetkel üsna hästi. Jätkuvalt uurime uut elukohta ja oleme paari kohta helistanud, mis kahjuks enam saadaval ei ole. Lisaks tahaks ma väga väga maikuu esimesel nädalal spas paar päeva veeta ja lihtsalt linnast eemale saada. Ja kella keeramine meeldis mulle ka väga, sest õhtul töölt koju jõudes on ikka veel valge väljas :))

5 comments:

 1. Minul on praegult selle vetsu looga sama asi ja koguaeg pean midagi jooma, aga see on tingitud arvatavasti tohutust õhuniiskusest siin... Inglismaal vaevalt, aga äkki on ilmastikumuutusest lihtsalt!?

  ReplyDelete
 2. Ma tõesti ei tea, varem ei ole sellist asja olnud... Ei taha veel end nii vanaks ka tunnistada, et ilmamuutus nii mõjub :) Parem ei hakka endale ise diagnoosi panema, las arst teeb ka midagi, hirmus palju maksan haigekassale nagunii :P

  ReplyDelete
 3. Jah, netist ei ole ise mõtet endale diagnoosi ka panna, sest siis võid tõesti ennast päriselt haigeks mõelda.

  ReplyDelete
 4. Ohatise tihe tulemine pidi olema imuunsüsteemi nõrkusega ka seotud.

  ReplyDelete
 5. Ma ei ole küll täheldanud, et mu immuunsussüsteem väga nõrk on. Lapsena oli küll, aga nüüd isegi korralikku külmetust ei ole aastaid olnud. Nohu-köha aastas korra-kaks külastavad, aga see on ka kõik.

  Olen kusjuures vaseliini kasutanud ja huulen on normaalseks tagasi läinud. Aga reedel ikka arsti juurde, igaks juhuks kontrollida ikka tasub.

  ReplyDelete

Viimase aasta muutused minu mõttemaailmas

Olin eelnevalt kuulnud, et 30seks saades muutuvad tihti inimeste eluvaated jms, kuid ei uskunud seda. Tuleb aga tunnistada, et just sel aast...