Saturday, 19 March 2011

Boonus!

Töölt tulenev palgatõus on juba selle kuu lõpus, lisaks saan päris kopsaka boonuse, mis on oma 5x rohkem kui ma lootsin saada. Ei kurda. Nüüd on aga dilemma, et mida osta. Palgatõusu ja boonust ju peab mingi kena eseme(te)ga tähistama.

Ma olen üsna kindel, et ma ostan endale uue käekella, seekord kuldse. Juurde ostaks kuldsed kõrvarõngad ka, sest hõbe hakkab üle viskama. Lisaks oleks hädasti vaja kenasid igapäevaseid madalaid papusid. Ja üldse madalaid kingi on juurde vaja, sest jalatseid mul eriti palju ei ole.

Riiete osas tahan vaid kleite juurde osta ja ehk isegi lühikesed teksapüksid (eriti julge olen). Üks õhtu koristasin kõiki oma riideid ja ma avastasin, et mul on VÄGA palju riideid kogunenud. Valikuvõimalus on super, kuid ruumiga on natukene kitsas.

Reisiks ka. Mai esimene nädal on töölt vabaks võetud ja läheks kuhugi. Ilmselt käime Saksamaal sõpradel külas. Eestisse tahame juulis tulla, kui ilm on soojem ja tädil on töölt puhkus. Aasta lõpu poole käiks seekord kusagil soojal maal. Minu kõige lõunapoolsem kogemus on piirdunud Luxemburgiga, ma ei ole kordagi elus n.ö. soojal maal käinud.

Kõige selle kõrval muidugi säästame aktiivselt oma elamise jaoks ka, sest hästi majandades saab kõike kui hästi tahta.

Superplaneerija. Lähen teen teise kohvi ja siis planeerime, mida tänase päikesepaistelise päevaga ette võtta.

5 comments:

 1. Palju õnne! :) Tahaks ka juba sealmaal olla, kui vaba raha niiviisi sisse voolaks...

  ReplyDelete
 2. kaua te selle kolimisega veel oodata kavatsete? :D mina küll pigem paneks kõik boonuse selle alla kinni ja koliks omaette. ma olen nii kuradi pragmaatiline ja minu jaoks on mõnus kodu kõige suurem rõõm. olulisem reisimisest ja asjadest... ja teie olete ju ka kodused inimesed tegelikult!

  ReplyDelete
 3. Siis kui mehel on kindel töökoht olemas. Praegune saab aprillis kunagi otsa ja edasi ei tea. Praegune koht küll üritab teda väga alaliseks teha ja vaatavad vabu töökohti, aga ei midagi kindlat hetkel veel. Loodame parimat, kuid valmistume samal ajal ka halvimaks.

  ReplyDelete
 4. õige küll, sa isegi millalgi vist kirjutasid sellest. no pöidlad pihku siis, et alaline ja hea palgaga töökoht oleks nurga taga, ma ei jõua ära oodata teie kolimist, sellele on ju nii põnev kaasa elada :D

  ReplyDelete
 5. Endal on ka pöidlad pihus pidevalt! Tööandjale ta seekord meeldib ja tundub, et nad väga üritavad talle alalist kohta leida. Oleks tore ja päeva pealt koliks siit minema.

  Üsna tore on samas elada teades, et pidevalt tiksub sääste juurde ja see on igaks-juhuks olemas. Kuid siinne majaomanik läheb ka aina opakamaks ja me oleme väga motiveeritud oma asjad ruttu korda saada, et minema saaks ja omaette. Pikalt olen sellest juba rääkinud ja soiunud :D

  ReplyDelete

Kohtusin eestlasega :)

Ajaloo huvides paneks kirja, et eile sain ma siin ühe eestlasega kokku. Inglismaal ei huvitanud mind sealne Eesti kogukond eriti, kuid nüü...