Monday, 21 March 2011

Paadiga sõitmas

Eile oli siin imeilus päev ja me otsustasime kodust lõpuks ometi väljas käia. Muidugi oli põhjust siis uus kaamera ka välja võtta, et proovida, kas me üldse oskame sellega pilte teha :) Facebooki sõbrad on neid juba näinud, aga panen siia ka mõned pildid üles.

Paddingtoni karuga sai ka Paddingtonis pilti tehtud ja natukene peenraha heategevuseks annetatud, sest lihtsalt niisama pilti teha on ju ka nõme.
Käisime paadiga Thamesi jõel sõitmas. Roger oskab vahepeal armas ka olla, kuigi ta enamustel piltidel üsna kuri paistab. Aga me harjutamise naeratamise pilte ka ja juba hakkas isegi välja tulema.
Paat viis meid Greenwichi, kus me käisime ühes väga heas hiinakas söömas. Proovisin esmakordselt nuudli suppi krevettidega ja väga kahju, et lõpuni süüa ei jõudnud, magu lihtsalt rohkem ei veinud...
Tagasisõiduks paati oodates poseersime pargis natukene, edevad nagu me oleme.
Ja tagasisõit!
Päikeseloojang ning Tower Bridge. Vasakul on näha uue kõrgehitise valmimist ka, mis mingis mastaabis kõige kõrgem tuleb.
Tower Bridge oli täitsa alles veel ja päris kena.
Tower of London.
Krispi Kreme`s ostsime pontsikuid ka, ma võtsin Glamour ajakirja 10. sünnipäevaks tehtud sädeleva glasuuriga, väga hea oli. Muidu mul nii hiiglaslikke kotte silmade all ei ole, ilmselt meik hakkas vaikselt ära valguma :P

Väga vahva päev oli! Tahtsime muidu Sea Life akvaariumis ka käia, aga natukene hiljaks jäime, seda teeme teinekord kindlasti, sest ma väga tahaks minna. Öösel magasime nagu notid, värske õhk teeb imesid.

1 comment:

  1. See juuksevärv sobib sulle nagu valatult :) Väga ilus!

    ReplyDelete

Viimase aasta muutused minu mõttemaailmas

Olin eelnevalt kuulnud, et 30seks saades muutuvad tihti inimeste eluvaated jms, kuid ei uskunud seda. Tuleb aga tunnistada, et just sel aast...