Wednesday, 19 January 2011

Inimeses peab kõik ilus olema

Uurisin lihtsalt huvist rindade suurendamise operatsioonide hinde ja küsisin mehelt, kas ta teab kedagi, kes on selle opi läbinud. Tema ei teadnud kedagi ja ma ka ei tea. Eks tänaval on ikka vastu tulnud inimesi, kellel ilmselgelt looduse poolt need dekolteest välja punnitavad rinnad antud ei ole, aga isiklikult ei tea mitte kedagi. Väga kahju, mul oleks selle protseduuri kohta kohe mitmeid küsimusi küsida. Huvist lihtsalt. Ma olen veel lootust täis, et ehk mu büst suureneb ühel heal päeval rasedusega tunduvalt, aga vähemalt muudeks variantideks on eeltöö tehtud.

Rääkidest keha muutmisest, avastasin ma täna, et mu hambad on liiga kollased. Teistele ehk ei tundu, sest isegi mu tädi küsis New Yorkis, et kuidas mul nii valged hambad on. Õnneks suitsu enam ei tee, kuid kohvi ja teed armastan küll. Kuigi mu hambaravi on pooleli, olen jälle laisaks läinud hambapesuga ja häbiga pean tunnistama, et tihti õhtuti seda teha ei jõua, hommikuti aga ei saaks ilma selleta sugugi. Tüütu on küll kõike kraami endaga vannituppa vedada, aga no nii laisk ei saa üks inimene ka olla. Lisaks oli täna Oral B suuvesi soodukal ja otsustasin proovida. Nimelt suuvetega on see jama, et mulle liialt kanged ja igemeid söövitavad ei meeldi (nt Listerin), aga Oral B oma on väga maheda maitsega ja lausa lust kasutada! Ja isegi hambaniidi otsisin välja, eriti tubli olin ja kavatsen ka edaspidi olla. Ei tahaks hästi suure hurraaga hambavalgendamise vahendeid ka osta, sest need teevad hambad veelgi tundlikumaks. Või ehk teinekord ei peaks ma peeglile nii lähedal oma hambaid uurima :))

Inimeses peab kõik ilus olema!

Kuigi tänase tervisliku toitumise luhtaminemises (kui ma just nii maitsva rohlise tee avastasin kohvi asenduseks!) tahaksin tänada Domino pitsat, et neil on "Two for Tuesday" diil ja esmakordselt Cadbury šokolaadipulkade proovimist.

3 comments:

 1. Raseduse lõpul ja peale sünnitust olid mu rinnad täiuslikud, no ikka kahekordsed. :D Aga peale imetamist muutusid samasuguseks tagasi! :(

  ReplyDelete
 2. mhm, sama siin. raseduse ajal ning mõni aeg pärast sünnitust olid mu tavaliselt väiksemat sorti B-korviga rinnad suurepärased, just sellises mõnusas suuruses, mitte üleliia suured. lootsin minagi olla üks neist vähestest eranditest, kel rinnad suureks jäävadki. ilus unistus :) juba praegu on üsna samasugused, lähevad ajaga veel väiksemaks.

  rinnaop on minu jaoks sellegipoolest õõvastav mõte. olgu tänapäeva tehnoloogiad nii head kui tahes, miks ma peaks vabatahtlikult endale silikooni sisse toppima? oleks ma tõesti täielik pesulaud, siis ehk veel... ja näiteks rinnavähi tõttu rinna kaotanutele on see absoluutselt suurepärane lahendus.

  mina igal juhul ostan pigem paar head push up rinnahoidjat selleks puhuks, kui on isu suurema dekolteega pluuse kanda (aga tead, viimasel ajal eriti polegi!) ja olen täiesti rahul. mul pole kellelegi midagi tõestada vaja, erkin mind sellepärast vähem ega rohkem ei armasta.

  lihtne on raha eest ja plastilise kirurgia abiga ennast lääne ühiskonnas ülistatud iluideaaliks muuta, hoopis mõnusam ja suurem väljakutse on aga armastada oma keha sellisena, nagu see parajasti on. muidugi - teeme trenni, et vormis püsida, lõikame juukseid, kitkume kulme, veel sada muud iluprotseduuri... kõik selleks, et paremad välja näha. ja sellised väikesed asjad on täiesti okei. ilus olla on hea.

  aga sina oled mu meelest küll niisamagi igati ilus, rinnaop oleks täiesti mõttetu kulutus ja keha piinamine :)

  ReplyDelete
 3. Ma olen väga kindel, et ma ei hakka selle raha raiskama ja pigem ostan palju polsterdusega rinnahoidjaid :) Päris patja ma end rindade suuruse pärast ei nuta, aga lihtsalt see mõte on peast paar korda läbi käinud...

  ReplyDelete

Kohtusin eestlasega :)

Ajaloo huvides paneks kirja, et eile sain ma siin ühe eestlasega kokku. Inglismaal ei huvitanud mind sealne Eesti kogukond eriti, kuid nüü...