Tuesday, 11 January 2011

Alguses ei saa vedama, siis ei saa pidama...

Üks üsna hea pilt, mis enne kaamera unustamist arvutisse sai pantud... See oli enne seda nädalat, kus me iga päev burksi sõime ja ma veel kena ja sale välja paistsin.

Väikesed uitmõtted ka kirja kuniks mees veel iPadist vaimustuses on ja ma arvuti üle valitseda saan. Olid ajad, kui ma ei oleks iial kellegi teise vana asja tahtnud, aga eks kõik ju muutu :)

:-: Täna suutsin üsna tervislikult isegi toituda ja ma olen enda üle väga uhke. Hommikusöögiks Kellogs Special K helbeid. Vahepala ei olnud. Lõunaks üks viil rukkileiba juustu ja singiga + lehtsalatit kurgiga ja kastmega + puuviljasalat (seda ei lõpetanud, ei mahtunud kõik sisse). Õhtusöögiks küll ebatervislikult pool pitsat. Kui ma nüüd suudaks õhtu ilma maiustusteta vastu pidada, olen ma tubli küll oma kohta.

:-: Kui asjad ikka jätkuvalt ilusasti lähevad, siis oleme mehega plaani teinud, et järgmisel aastal ehk meie suhte järgmisele tasemele viia ja see kauaoodatud laps saada. Oh, seda oli nii hirmus välja kirjutada! Me ei ole veel mõelnud, kas me hakkame sel aastal lapsetegemist praktiseerima või jääb selle üheksa kuu algus ka järgmisse aastasse, aga eks aeg näitab :D Seda oli ka hirmus kirjutada!

:-: Mu mees on sel aastal kohe kindlasti palju rahulikum. Räägi veel, et vanale koerale ei saa uusi trikke õpetada...

:-: Esimene tööpäev oli täna ja võtsin endale 6 kaebust tegelemiseks, millest kolmele sain ma päeva lõpuks lahenduse juhatajatelt, vaid klientidele tuleb homme vastata. Pole ime, et mu kolleegid olid mind taas nähes nii rõõmsad.

:-: Eile kustutasin oma Orkuti konto ära.

3 comments:

 1. oo, millised plaanid :P aga mis sellest mõttest sai, et last kasvatada UK-s ei taha?

  ReplyDelete
 2. Me ei tea ilmselt ise ka, mida tahame :) USA ei ole niii tore nagu lootsin, aga see oli vaid üks linn. Ma titekasvatamist siin UKs ei karda, pikem kooliaega ja siinset haridust. Aga eks see ole ka alati koduse kasvatuse teha.

  ReplyDelete
 3. Ma ei mäleta, kus ma seda juba küsisin, aga mis sulle USA puhul ei meeldinud?
  Aga väga põnevad uudised! See kooliaeg on nagunii nii kaugel, et ei maksa tuleviku peale niipalju mõelda. :)

  ReplyDelete

Kohtusin eestlasega :)

Ajaloo huvides paneks kirja, et eile sain ma siin ühe eestlasega kokku. Inglismaal ei huvitanud mind sealne Eesti kogukond eriti, kuid nüü...