Friday, 1 August 2014

Uus voodi

Nädal tagasi käid kallid vanavanemad Eestist külas ja kinkisid Cooperile lõpuks ometi ka oma voodi. Nüüd ei peagi ta enam kärus või meie kõrval magama.

Mul oli hirm, et Cooper on harjunud sellega, et me teda käruga mööda elamist ringi lükkame, kui teda magama üritame panna, ja et ehk ta siis voodiga ei lepi. Õnneks on ta voodis hetkel ülemisel tasandil, mis natukene õõtsub ja mida saabki õõtsutada, et kutt magama jääks. Ümisema peab muidugi ka.

Nüüd ongi Cooper iga öö voodi saamisest saadik ilusti seal maganud. Lisaks enamus päevaunedest, kui ta oma lamamistoolis või meie voodil (täispuhutaval madratsil) magama ei jää. Oleme väga rahul :)

Esimene katsetus.
Ei lähe magama!
Sein tuli ette. (Enne, kui madrats kohale tuli.)

3 comments:

 1. Kuna tegemist on reisivoodiga, millel tavaliselt suht vähekvaliteetsed (hästi õhukesed ja sünteetilise kattega) madratsid, siis soovitaks selle asemele osta korraliku beebimadratsi sinna voodi sisse, kui seda voodit pidevaks magamiseks kasutama jääte. Neid on alates 20€ päris korralikke saadaval.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Korraliku madratsi tellisime samal ajal, aga tuli kohale päev hiljem, seega paar pilti madratsita. Ei maga laps kõval voodil :)

   Delete
 2. Jessas kui armas ta ikka on :)

  ReplyDelete

Viimase aasta muutused minu mõttemaailmas

Olin eelnevalt kuulnud, et 30seks saades muutuvad tihti inimeste eluvaated jms, kuid ei uskunud seda. Tuleb aga tunnistada, et just sel aast...