Thursday, 7 August 2014

Tekk näol


Cooperi uus lemmiktegevus minu hirmutamiseks on endale teki näo peale tõmbamine. Õnneks teeb ta seda seni küll vaid ärkvel olles, näiteks äsja ärgates või magama minnes, kui tekk peal on.

Mõndadel kordadel tõmbab teki näole ja laseb ise kätega lahti. Siputab siis käsi ja jalgu natukene, kuni ma teki näo pealt ära tõmban ja ta kergendunult ohkab.

Teistel kordadel hoiab teki äärest kinni ning tõmbab teki näolt, kui ma ta nime hõikan. Tekk tõmmatakse näolt aeglaselt ja seal all peitub suur suur naeratus.

Kui see mängimine on ärkvel olles armas, siis see uus komme tähendab aga seda, et ma nüüd öösiti pea iga tunni tagant ärkan ja teda kontrollin. Mitte tahtlikult, aga lihtsalt ärkan iga väikese aja tagant üles. Näiteks täna öösel magas ta ilusti 8st õhtul 4ni hommikul, aga selle aja sees ärkasin ma oma 5 korda üles. Siis ei tahtnud ta kell 4 alguses magama minna esmakordselt, aga see on hoopis teine teema :P

Ahjaa, ka muud asjad on näo peal põnevad:

Nii jäi ta eile kärus magama. 

5 comments:

 1. Minu nüüdseks juba 7-kuune plika magab juba viimased paar kuud tekk näo peal ja seda täiesti teadlikult iga päev ja iga öö. Alguses pabistasin ka, eriti öösel tema kõrval tema sügavat hingamist kuuldes, kuid nüüdseks olen juba hajunud ja kui panen teda magama, siis panen juba ise talle teki näo peale.

  ReplyDelete
 2. Meil Jaanuarikates on ka läbi käinud see, et mõndadel magavad lapsed nii... ma ei mõista kuidas see võimalik või mugav saab olla :D :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tõstsin teema oma märtsibeebide grupis ka ning seal mitmed ütlesid, et nende lapsed magavad sedasi. Cooper kusjuures ei magagi sedasi, vaid kärus jäi mänguasi näo peale, tavaliselt magab ikka nägu vabalt. Vaid ärgates ja vahepeal magama minnes meeldib talle tekiga mängida.

   Delete
 3. Lucase ( ka martsikas) koige lemmikum manguasi ongli just marlimahe kallistatakse ja natsutatakse teda rohekem kui teisi 'paris' manguasju. Sellega jaadakse magama ja yks vahe magatigi terve oo marlimahe naopeal.
  Marlimahe peaks teoreetiliselt vahemalt ohku labi laskma, nii et ma eriti ei pabistanud.
  Nyyd kui juba keeratakse siis ma vaatan et ta seda marlilapikest endale ymber kaela ei keeraks magades, aga alati on pea juures paar tykki magades.

  ReplyDelete
 4. Mul Annabelile just meeldib täiega kui talle marliriie või midagi näole laotada. Siis hakkab ka siputama, aga naerma ka. Ja siputab räti pealt ära ja siis naerab.. Ja siis paneb räti peale tagasi ja siputab ja naerab. Noh, ise mängib niimoodi peitust. :D

  ReplyDelete

Viimase aasta muutused minu mõttemaailmas

Olin eelnevalt kuulnud, et 30seks saades muutuvad tihti inimeste eluvaated jms, kuid ei uskunud seda. Tuleb aga tunnistada, et just sel aast...