Tuesday, 27 May 2014

Cooperi edasiareng

Ma tean, et ma olen ennatlikult liialt uhke, aga emana muud moodi ei saa. Eile oli Cooper nimelt kohe ekstra tubli.

Esmalt oli ta väga ligidal enda kõhult selili pööramisele. Tavaliselt kõhuli olles on tal nägu vastu põrandat, seega eilne ühele küljele lükkamine oli väga uus. Õnneks sain selle ilusti videosse ka. Kui täna hommikul uuesti proovisin, siis oli jälle nägu vastu tegelusmatti ja lakkus oma kätt, polnud nägugi, et tahaks end natukene kallutada.Õhtupoole istus Cooper mul süles ja tundus üsna stabiilne, seega proovisin oma käed teda toetamast ära võtta. Kutt istus täitsa ise oma hea paar minutit. Muidugi oli tal hea kalle ka, sirge seljaga ta ei istu, aga väike edasiminek ikka :)

6 comments:

 1. Kas tõesti natuke vara ei ole lapse istuma panekuks? See võib ta selgroole pahasti mõjuda.. Ta ju alles paari kuune.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ega ta mul päevad otsa ei istu siin omaette, proovisin vaid ühe korra. Ma olen täiesti teadlik, et ta on veel pisikene ja areneb ning ma hoidun kõigest, mis teda kahjustada võiks.

   Delete
 2. aga sa temaga kusagile titeringi ei taha minna? võimeldakse, lauldakse ja muidu tore koosolemine. ma enda titega käisin, väga vahvaid võimlemisharjutusi tegime, mullegi väike trenn. lihtsalt torkas praegu pähe see beebiringi mõte.

  Anne

  ReplyDelete
  Replies
  1. Teoorias tahaks küll, aga ma olen ülimalt antisotsiaalseks muutunud ja ei ole eriti huvitunud teiste inimestega suhtlemises, kui ma ei pea :-( Varsti läheb kolimiseks ka ehk uues linnas ikka vaatan midagi, et ma veel eraklikumaks ei muutuks.

   Delete
 3. Jah, uute emade fookus on nii palju oma beebil, et muututaksegi eraklikuks. Üksildus pole alati tervislik, tuleb teha tööd, et suhteid tekitada... Soovitan soojalt beebigruppi, võta see asi kindlasti ette, et oleks mingigi suhe "välisilmaga". Been there done that, mul aitas rasedusjärgsest algavast masendusest välja.

  ReplyDelete
 4. ps. kui 2 kuune titt keerab (jutumärkides) kõhult seljale, siis eesti arstid ütlevad et seljalihased lapsel toonuses. kõige pealt hakkavad lapsed ikka raskemaid asju tegema, seljalt kõhule :-)

  ReplyDelete

Viimase aasta muutused minu mõttemaailmas

Olin eelnevalt kuulnud, et 30seks saades muutuvad tihti inimeste eluvaated jms, kuid ei uskunud seda. Tuleb aga tunnistada, et just sel aast...