Friday, 7 February 2014

Rasedusest

Tänaseks olen 35 nädalat ja 5 päeva rase. Esmaspäevast saadik olen kodune emaduspuhkusel. Kolleegidelt sain rohkelt kinke reedel ja üldse oli tore.

Ajastus on hea olnud, sest alates esmaspäevast on mul uued vaegused - päevade valule sarnane valu alakõhus  paar korda päevas, kerge kõhulahtisus igal hommikul, pissil käin ma veeelgi rohkem, kui enne, ja magada ma ka enam ei oska hästi. Dr Google sõnul märgid lähenevast sünnitusest ja sellest, et mu keha selleks valmistub.

Tänu neile vaegustele ja mitmetele naistele mu märtsikuu sünnitajate foorumis, kes juba sünnitanud on, on mul tulnud väike hirm kõikide asjade valmis saamisega. Teisipäeval käisin linnas haiglakoti jaoks asju ostmas. Kolmapäeval pesin poja riideid ning täna on plaanis ta tumedamad riided ära pesta, sest ta kombekas vist igaks juhuks tahab ka pesemist ja see on tumesinine, mida ma teiste heledate riietega koos pessu ei pannud. Täna tahaks päriselt asju kotti pakkima ka hakata.

Eile tellisin viimased hädavajalikud asjad, mis peaks juba täna kohale tulema - väike vann, pehme seljatugi vanni, mähkimisalus, madrats, linad madratsile. Plaanis on esmalt poeg vankri kärusse magama panna, mille jaoks ma ka eraldi madratsi muretsesin. Suurt hälli ei taha kohe ostma hakata ning moosese korvist ei näe mõtet, kui käru korv on ju täpselt sama.

Käru läheme ostma nädalavahetusel Mothercare'i. Õnneks on meil ammu ära valitud, millist tahame ja juhuslikult on see jälle alega müügil hetkel. Siis võib põnn tulla :)

7 comments:

 1. Replies
  1. Kohalikus Inglise omas - Baby Centre

   Delete
 2. Jubaaaa!!! :)
  Nüüd on lahe juba teiste sünnitusi mul oodata, mitte kadetseda, et miks ma ikka veel pall olen :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kiirelt on läinud jah. Alles ma ju pissisin pulgale! Samas läheb aeglaselt nüüd lõpu poole, tahaks, et ta juba varem välja tuleks :)

   Delete
 3. mul on babycenteri app telefoni peal aga foorumis kàin Eestis

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma otsustasin, et inglise foorumist saan rohkem infot kohalike asjade kohta. Lisaks, kuna ma olen kõiki rasedusega seotud asju vaid inglise keeles lugenud, siis jääks ma ilmselt vahepeal eestikeelse rasedus-terminoloogiaga hätta :P

   Delete
 4. selleks tulebki kàia eesti foorumites, et kunagi ei jààks hàtta koduse terminoloogiaga.
  Ma kàin kohalikus meie linna mammade grupis facbookis ka, noh itaalia omas.

  ReplyDelete

Kohtusin eestlasega :)

Ajaloo huvides paneks kirja, et eile sain ma siin ühe eestlasega kokku. Inglismaal ei huvitanud mind sealne Eesti kogukond eriti, kuid nüü...