Thursday, 20 February 2014

Praegune elamine

Ajaloo huvides paneks paar pilti meie praegusest elamisest ka siia. Maja on vana ja vajaks kas kapitaalremonti või maha võtmist ja uue ehitamist. Oleme siin õnneks vaid kuuekuulise lepinguga juuli lõpuni.

Elutuba on ehk kõige normaalsem, kuigi laud ja diivanid on üsna kulunud. Küll ma alles küürisin neid, aga puhtaks ma sain.Magamistuba on üsna suur ning plaanis on see varsti enne poja sündi natukene ümber tõsta. Voodi tahaks panna sinna seina, kus hetkel kapp on, aknaga paralleelselt, et meil mõlemal oleks ruumi voodist välja tulla. Hetkel olen mina seina ääres ja öösiti vetsu ronimine ikka võtab aega.

Kuna mulle väga ei meeldi, kui põrandal palju asju on, siis on kapipealne asju täis, lisaks igaks juhuks kolme erineva suurusega mähkmeid, juhuks kui laps paksuke on ja kõige pisematesse ei mahu.Köök on ülimalt värviline, mida me üritasime valgete köögividinatega ja kardinaga natukene neutraalsemaks teha. Ruumi on õnneks piisavalt omaette asjatamiseks, hetkel kahekesi seal olles on natukene kitsas, kuna ma võtan omakorda kahe inimese ruumi. 


Lisaks on meil üks lisatuba, mis on ilmselt teise magamistoana mõeldud. Hetkel hoiame seal paari põnni asja ja kohvreid, mida pole osanud mujale panna. Selle toa ja magamistoa vaibad lubas majaomanik varsti ära vahetada, sest need triikraua jäljed on hirmsad.


Ja muidugi on ka vannituba, aga see ei ole pildistamist väärt. Ei midagi ülihullu, lihtsalt tavaline vanemat sorti vannituba, kus kõik vajalik on olemas.

Sedasi me siin hetkel elamegi. Tore on ühest toast teise jalutada ja teada, et kõik on meie oma hetkel, kuigi tegemist ei ole küll eriti kena kohaga.

3 comments:

 1. Piltidelt paistab küll täiesti kena elamine ja mulle meeldib see värviline köök ka väga :D Muidugi sinna sobivadki ülejäänud asjad siis valged - just nii, nagu teil on.

  Ja jube mõnus on ju, et teil on eraldi tuba, kuhu kõik asjad eest ära tõsta saab. Siis on ülejäänud elamine sellevõrra rohkem korras :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ei hakanud laepragudest ja seinal olevatest plekkidest eraldi pilte tegema, aga eks ole ka hullemaid elamisi :P

   Lisatuba tuleb kasuks küll jah, kuigi panipaiku siin ka jagub, kaks kappi koridoris ja üks köögis. Aga hea lapse asjad sinna tuppa lükata, mitte vankrit näiteks koridoris hoida ja vanni niigi väikeses vannitoas. Praegu meile väga sobilik, sest töökoht on 10min autosõidu kaugusel, samuti on suur ASDA 5min sõidu kaugusel ja haiglasse saame umbes 15-20 minutiga.

   Delete
 2. Piltidel tundub jah täitsa hea elamine olevat. Aga kui sa ütled, et kõige parem ei ole, siis lohuta ennast sellega, et alguses sobib ju küll, vähemalt on omaette :) ja no varsti sa nagunii neid plekke seinal ei märka ja jätkub silmi ainult oma pisikesele põnnile ;) :D

  ReplyDelete

Kohtusin eestlasega :)

Ajaloo huvides paneks kirja, et eile sain ma siin ühe eestlasega kokku. Inglismaal ei huvitanud mind sealne Eesti kogukond eriti, kuid nüü...