Saturday, 15 September 2012

Toiduostmine internetist

Miks me küll tihedamini toidukraami internetist koju ei telli? Meie tavaline toiduost tähendas Sainsburysse minekut, kus saime riiulite vahel teiste kärudega inimestega kakelda, kus me alati suutsime osta liiga palju, kui meil vaja oli, kust koju tulime taksoga või tirisime raskeid kotte bussi peale.

Eile õhtul aga istusime mugavalt ööriietes arvuti taga, valisime toidukraami ja isegi raske oli kokku saada £50, et kasutada kupongi tasuta kojutoomiseks. Makse tehtud, läksime magama, täna enne kella 10t oli toidukraam ilusti ukse taga ja autojuht vedas kõik asjad ilusti üles ka. Üks muna oli suures munakabris natukene katki läinud ning seetõttu saime raha munade eest tagasi. Üks muna ees või taga, 17 olid karbis veel terved.

Kojutoomisega on küll see probleem, et kui neil midagi laos ei ole, siis asendatakse see millegi muuga. Seetõttu ei saanud ma Hagen Dazi Belgian Chocolate jäätist, vaid Cookies and Cream jäätise. Aga see ei kõige hullem.

Ei ole veel küll julgust osta internetist lahtiseid aedvilju, mille siis keegi teine meile valib, mitte ei saa ise paremaid vilju valida. Aga see on taas pisiasi, enamus toidukraami on valmis pakitud ja kõik on ühte nägu ning jube mugav on sedasi.

3 comments:

 1. Huvitav kokkusattumus, mul oli just plaanis sellest internetist toiduostmisest oma blogis taas kirjutada kuna meile tuli meie elu esimene tellimus eile õhtul kell 22.30 koju :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Meie täna saabunud tellimus oli seekord kolmas ja raudselt tellime veel ja veel tulevikus.

   Delete
 2. Me tellime regulaarselt.
  Elame suurematest poodidest parajalt kaugel ja nii mugav, kui väikse raha eest rasked asjad koju tassitakse.
  Suurem kogus vetsupaberit ja pesupulbrit näiteks :P Ei mingit jahmerdamist bussis. Ja pole ka aedviljadega probleemi olnud.

  Sainsbury kohta ei tea aga nii Tesco kui Asda võtavad ju raha päris tellimuse pealt ja saab määrata, kas on midagi, mida sa ei taha asendada. Ja asendatakse alati parema poole. Lisaks juurikatega pole häda olnud ja kõike saab neile ukselt tagasi saata, kui ei sobi.

  ReplyDelete

Kohtusin eestlasega :)

Ajaloo huvides paneks kirja, et eile sain ma siin ühe eestlasega kokku. Inglismaal ei huvitanud mind sealne Eesti kogukond eriti, kuid nüü...