Monday, 24 September 2012

Septembris Ei Joo

Siinkohal tahaks ajaloo huvides kirja panna, et ma olen 23 septembrikuu päeva alkoholivaba olnud. Välja arvatud see üks pisikene lusikatäis Guinessi-putši, mis ma eile kallile kaasale kokku segasin. Tunne on tugev ja ainult nädal on veel eesmärgi lõpuni.

Paar korda on olnud isu ka alla anda, aga ma jäin endale kindlaks. Paar tööpäeva olid nii kreisid ja kiired, et nende lõpus oleks hea meelega endale väikese dringi teinud, aga jõin hoopis tassi teed ja kõik oli hästi taas. Paar korda on Roger mind ahvatlenud, aga ma ei andnud alla. Korra töökaaslastega Nandos söömas käies tuli suur siidri isu, aga lurpisin vaid klaaside viisi Fantat. Siiski ma tean, et kui ma endale eesmärgi sean, siis ma selle ka saavutan.

Kaunist sügist kõikidele! Ma loodan, et mu lemmik-aastaaeg toob teile sama palju rõõmu ja hubasust kui mulle.


2 comments:

  1. Oeh see pildikollaaž tekitab kohe nii hea ja sooja tunde sisse! Tahaks kohe varbad villastesse sokkidesse pista ja suure tassitäie head teed juua.

    Ilusat sügist sullegi!

    ReplyDelete
  2. Lôppkaunid pildid. Tervitused vihmasest Pariisist! Mul on vâga kummikuid vaja...
    Kristi

    ReplyDelete

Kuidas ma oma lastele riideid ei osta

Kunangi ei sallinud ma teise ringi riideid üldse. Ehk seetõttu, kuna enamus mu enda riideid tulid kaltsukatest ning kuigi ma teadsin, et ne...