Friday, 14 September 2012

Kolmapäevane vaba päev

Eilne oli töölt vabaks võetud ja käisin ülikooli kursuse jaoks intervjuul. Minuga räägiti vaid 5 minutit ja intervjuu ise oli ülimalt vaba. Kokku oli meid üldse ainult 4, aga eks neil on intervjuid eelnevalt ka juba olnud kiirematele kandideerijatele. Lubati selle nädala jooksul ühendust võtta ja siis saab teada, kas ma saan õppima või mitte.

Peale kooli panin posti oma vanad ketsid, mis ma suutsin eBays £8 eest maha müüa. Postikulu läks £6, seega £2 kasumit, mis on rohkem, kui ma oleks saanud neid ketse kaltsukasse viies.

Siis suundusime Westfieldi, kus einestasime Burger Kingis, mis terveks päevaks kõhu täis hoidis, käisime ühest poest teise ja ei osanud mitte midagi osta. Jube kahju, kõik raha jäi alle. Tegelikult kaasale jäid ühed teksad hinge peale ja mulle üks kampsun, sest kampsuneid ei ole iial liiga vähe.

2 comments:

 1. Tere Mari,

  Mina olen see anonüümne, kes Birkbeckis oma viimast aastat alustamas on. Tahaks sinuga muljeid ning mõtteid vahetada aga ei taha siin oma isikut paljastada.

  Ma elan sulle päris lähedal ja oleks hea kellegagi vahel muljeid vahetada. Kui sul midagi selle vastu pole võiksid oma e-maili aadressi jagada, et sinuga ühendust võtta!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tere anonüümne. Privaatsemalt saab minuga ühendust võtta aadressil gretithy (ät) gmail.com

   Delete

Kuidas ma oma lastele riideid ei osta

Kunangi ei sallinud ma teise ringi riideid üldse. Ehk seetõttu, kuna enamus mu enda riideid tulid kaltsukatest ning kuigi ma teadsin, et ne...