Sunday, 26 January 2014

Trennitame vihmametsas

Täna sai tehtud teine suurem ost pojale (esimene oli pudelite süsteem steriliseerija ja rinnapumbaga) - Fisher Price Rainforest Gym tegelusmatt, mis on lihtsalt NII lahe:

Ma olin ammu igasugustel veebilehtedel erinevaid tegelusmatte vaadanud ja see jäi kõige rohkem silma. Jäin aga head hinda ootama, sest enamustes kohtades maksis ta £50 või isegi rohkem ning mitte kusagil ei olnud ta soodukaga müügil. Mulle aga soodukad meeldivad. Ootamine tasus end ära, sest täna Mothercare'is uidates jäi silma, et ta oli müügil hinnaga £39.99. Polnud pikemalt vaja mõelda, ostsin ära.

Muidugi oli vaja kodus ka uhke mänguasi kokku panna ja üks lehekestest kaare kohal sai nii hästi sisse surutud, et ta pärast välja ei tulnud, kui ma kõike üritasin taas pakendisse suruda. Ikka juhtub, eks ma teine kord üritan mitte nii elevust täis olla ja loen ehk juhendit ennem, kui poja mänguasju lõhkuma kukun :P

2 comments:

  1. See on nii lahe tegelusmatt ja tahtsin ka seda osta aga meil maksavad need ka niiii palju, et ma ei raatsinud osta. Õnneks saime ka ühe omamoodi laheda tegelusmati oma poisile- mehe õde tõi meile sellise mati, millega mängis tema mees umbes 40 aastat tagasi (inglane), enne seda siis tema (selle inglase) vanemad õed, lõpuks nende õdede lapsed ja siis jõudiski see mehe õe laste kätte ning nüüd siis meie poisile...niiet selline perekonnareliikvia :D Kui meie poiss seda ära ei lõhu, siis hoiame seda kindlasti alles, et saaksid siis meie lapselapsed ka sellega mängida.

    ReplyDelete
    Replies
    1. Minu meelest on sellised perekonnareliikviad üliarmsad ja mul on isegi kahju, et meil midagi sellist suguvõsas ei ole :)

      Delete

Kohtusin eestlasega :)

Ajaloo huvides paneks kirja, et eile sain ma siin ühe eestlasega kokku. Inglismaal ei huvitanud mind sealne Eesti kogukond eriti, kuid nüü...