Wednesday, 15 January 2014

Because he's worth it!

Leppisime P'ga kokku, et jõulukinkide peale me liialt raha ei kuluta ning ostame üksteisele midagi väikest, mis on tegelikult pisipojale mõeldud. Üheks minu poolse kingi osaks olid papud, millele poja nimi peale tikitud on. Ootasin ja ootasin ja papud kohale ei tulnudki. Nurisesin natukene firmale ja kui tundus, et kullerfirma on papud täielikult ära kaotanud, siis nad postitasid papud uuesti ja lisasid väikese kaisukaru pealekauba vabanduseks.

Papud on imeilusad ja tunduvad ülihea kvaliteediga olevat. Nad on 0-6. kuu vanusele lapsele. Mulle tunduvad küll natukene suured, mitte, et mul aimu oleks, kui suured beebide jalad on. Loodan aga, et nad pojale parajaks saavad ikka suve poole, kui ilmad nende jaoks sobilikud on. 

Kaisukaru on ka NII armas. Me oleme üsna pikalt poodides kaisukarusid väikemehele vaadanud, sest tahtsime üsna erilist ja armast esimest kaisukaru. Kahjuks enamustes poodides olid karud natukene omanäolised ja päris perfektset karu me ei leidnudki. See karukene, mis meile saadeti, meeldib meile mõlemale väga ja põnni nimi on ka ilusti peale tikitud :)


Papud ja karu on firmalt My 1st Years, aga ma tellisin  Not On The High Street.com'i kaudu. See firma müüb päris mitmeid väga nunnusid asju, mis on ka ülihead kingitused (mul on üsna suur vaimustus hetkel asjade üle, millele saab inimeste nimesid või lisa-tekste peale tellida). Silm on peal ka My 1st Years'i väikestel hommikumantlitel, mis on ka NII armsad.

P ei jäänud küll jõulude ajal kingist ilma ka, sest lisaks ülevalnimetatule tellisin sealtsamast Not On The High Street.com'ist talle ja põnnile ühtekad t-särgid:


Taaskord on tegemist väga kvaliteetsete pluusidega ning need saadeti ülikiirelt kohale. Loodame nüüd, et poja ikka issi-näoga tuleb, mitte minu näoga, muidu pean mina endale selle tamme pluusi selga panema ja fotograafi juurde pilti tegema minema :D

Ahjaa, kes ei tea, siis ütlus "käbi ei kuku kännust kaugele" on inglise keeles "acorn doesn't fall far from the tree", mis tõlkes on "tõru ei kuku tammest kaugele".

Kui kellelgi huvi, siis otselink pluusidele on SIIN ja otselink papudele on SIIN.

2 comments:

  1. Nii armsad asjad on ikka, eriti need papud :) Meie poisile kinki tädi (mehe õde) papud, ta ostis ka sellised, mis olid 0-6 kuud aga reaalselt läksid need jalga Tom'ile ikka mitu kuud kauem. Tom oli vist juba 10 kuune, kui need ikka veel talle jalga läksid. Tädi veel poes vaatas ja mõtles, et Tom saab neid heal juhul kuu aega ainult kanda, talle tundusid need niiiii imepisikesed :D (Tom on siis meie märtsibeebi nimi :D )

    ReplyDelete
    Replies
    1. Oih...kirjaviga tuli sisse :D Tahtsin ikka kirjutada, et ''Meie poisile kinkis ....'' :D

      Delete

Aucklandi loomaaia külastus

Laste sünnipäevade puhul käisime me perega Aucklandi loomaaias. Amberi sünnipäev oli 9ndal ning Cooperi oma on 22sel tulemas. Teadsin juba ...