Sunday, 20 May 2012

Pulma-aastapäeva pidustused

Esmalt, suur aitäh kõikidele heade pulma-aastapäeva soovide eest.

Kolmapäeval sai meil siis kolm aastat koos elatud. Õigel päeval me midagi väga ei teinudki, õhtul tegin ahjukana ja -kartuleid õhtusöögiks. Magustoiduks tegin esmakordselt Pavlovat, mis Rogerile väga hästi peale läks ja ka minu meelest väga edukalt välja tuli. Pavlovale panin peale vahukoore-Philadelphia segu ning mustikaid.


Peasündmus aga võttis aset reedel - Kanye Westi ja Jay Z kontsert tuurilt "Watch The Throne" O2 Arenal, mille jaoks me piletid juba paar kuud tagasi ära ostsime. Esmalt kasutasime juhust ja käisime Sky Backstages ka, kuhu me tasuta pääsesime, sest Sky on meie kaabliteenuse pakkuja. Jõime paar pokaali veini ja vahtisime ning kommenteerisime teisi inimesi kuni kontserdi alguseni.

Ja kontsert... Ohh, selle jaoks ei ole sõnu. Siiamaani on meil kerge kaif sellest, sest see oli lihtsalt niivõrd lahe. Kindlasti üks parimaid õhtuid terve aasta jooksul. Kuna sõnadest jääb puudust, ma näitan hoopis pilte:
2 comments:

  1. Wow v2ga lahe. Mul on unistus olla sellisel kontserdil ykskord.

    ReplyDelete
    Replies
    1. Minu elu teine suur kontsert. Esimene oli Green Day Wemblil, kus Rogeri töö kaudu olime isegi VIPi boxis olla ja ma tasuta veiniga liialdasin. Kanye ja Jay Z on aga mõlemad minu ja Rogeri suured lemmikmuusikud, seega see kontsert oli meie jaoks super-super-super.

      Delete

Kohtusin eestlasega :)

Ajaloo huvides paneks kirja, et eile sain ma siin ühe eestlasega kokku. Inglismaal ei huvitanud mind sealne Eesti kogukond eriti, kuid nüü...