Sunday, 25 March 2012

Minu head ja halvad omadused

Ma virisen palju, ma tean. Otsustasin aga oma kergelt veinise ja kooki täis kõhuga, et teeks ülevaate iseenda hetkelistest omadustes, nii headest kui ka halbadest. Ehk viie aasta pärast hea lugeda, kuivõrd erinev ma olin, või hoopis, et muffigi ei ole muutunud.

Negatiivsed esmalt, sest ma olen pigem pessimist (ka üks halb omadus):

- Ma virisen palju. Rogeriga ja blogis, mujal ma viriseda ei julge.
- Ma olen väga negatiivne. (Really?)
- Mul on superhalb mälu, nagu kuldkalal. Pidin just Rogerilt üle küsima, et me ju vaatasime kunangi Rootsi filme "Girl Who Played With Fire" ja "Girl Who Kicked the Hornets Nest", sest ma absoluutselt ei mäleta nende vaatamist. Lisaks vaadatud filmidele ei mäleta ma tihti, mida keegi mulle just öelnud on, mis ei tule näiteks tööl sugugi kasuks ja ma pean iga väiksema asja märkmikusse kirjutama, et tehtud saaks.
- Ma olen perfektsionist. Jah, see on halb, sest minu halva mäluga ja noh, lihtsalt inimene olemisega, ei ole ma alati perfektne ja see teeb omakorda tusaseks.
- Ma ei ole oma kehaga rahul. See on käinud aastaid ja praegu on sedasi, et terve töönädala söön ilusti putru veega ja palju aedvilju hummusega ning nädalavahetusel täidan end kookidega. Tihti peale koogisöömist teen harjutusi kuni jalad all tudisevad, et end mitte nii halvasti tunda. Pea küll ütleb, et mu figuuril ei ole absoluutselt mitte midagi viga, aga ma ei suuda siiski rahul olla.
- Ma olen üsna antisotsiaalne. Ma võin küll tööl ja sundolukordades olla üsna seltsiv, aga kui mul on valida, siis olen ma pigem vait ja omaette ja soovitatavalt ei lahku koduseinte vahelt.
- Ma olen väga tujukas. Rõõmus olemisest super masenduseni suudana ma muutuda sekunditega ja vastupidi.

Positiivsed:
- Ma olen oma lähedaste vastu väga hooliv. Ka paljude võõraste inimeste vastu. Ma tahan lihtsalt kõikide vastu hea ja hooliv olla.
- Ma küpsetan superhäid kooke. Ja teen üldse hästi süüa. I am my own worst enemy.
- Ma armastan lugeda. Mis siis, kui ma tihti peale lugemist raamatu sisu ei mäleta, aga ma usun, et see annab mulle tunduvalt rohkem, kui lihtsalt päev läbi Jeremy Kyle vaadata.
- Kui ma midagi VÄGA tahan, siis ma selle ka saavutan. Aasta algusest on siiski 4 kilo läinud...
- Mul on hea tervis. Haha, ma ei osanud enam midagi muud välja mõelda. Külmetus oli viimati umbes aasta tagasi ja isegi kui tahaks, ei saa töölt vaba päeva, et kodus lihtsalt haige olla, sest ma lihtsalt ei jää haigeks.
- Ma olen lihtsalt südamest hea inimene.

1 comment:

  1. Need neli viimast negatiivset punkti oleks ka justkui minu kohta. Eks k6igil on omad kiiksud, millega on k6va tegu! Aga minu meelest oled sa nii armas inimene!

    ReplyDelete

Kuidas ma oma lastele riideid ei osta

Kunangi ei sallinud ma teise ringi riideid üldse. Ehk seetõttu, kuna enamus mu enda riideid tulid kaltsukatest ning kuigi ma teadsin, et ne...