Tuesday, 20 March 2012

Ideal Home Show

Tänane päev oli töölt vabaks võetud ning ma mõnuga magasin poole 11ni. Ma olen see nädalavahetus väga tubli olnud, isegi keskööni suutnud üleval olla ja normaalselt ja pikalt maganud. Tavaliselt nädalavahetustel suudan ma maksimum kella 23ni üleval olla ja ärkan enne kella 8t.

Ärkasime, tegin mõlemale omletti hommikusöögiks ning asusime teele. Me ei ole sada aastat väljas käinud ja seetõttu käisimegi Ideal Home Showd vaatamas Earls Courtis, millele Roger kusagilt netist tasuta piletid sai (muidu maksab sissepääs £16.50). Vaatasime uhkeid mullivanne, erinevat mööblit ja kõike muud sisustusega seonduvat ja jalutasime siis kaks kätt taskus sama targalt sealt välja.

Seejärel käisime ja ostsime paar energiajoogi Tescost ning hakkasime pugistama muffineid, mis ma eile õhtul tegin ja kodust kaasa võtnud olin. Roger näitas oma esimest elukohta Londonis, mis oli üsna räämas hostel ning käisime ühel seal piirkonnas elaval sõbral külas.

Koju jõudsime kella 19 ajal ja ma olin NII väsinud. Tegin suure ahjuplaaditäie hakkliha pitsat, mis tuli väga nämma välja, magustoiduks kakaod ja nüüd ma siin olesklengi. Rammestus on peal, seega ma kohe kohe teen endale tassi teed ja suundun voodisse raamatut lugema ("Girl Who Played with Fire" on poole peal), et homseks tööpäevaks triksis-traksis ja värske oleks.

1 comment:

  1. Ma lähen sinna ideaalse kodu shõule homme :)

    ReplyDelete

Aucklandi loomaaia külastus

Laste sünnipäevade puhul käisime me perega Aucklandi loomaaias. Amberi sünnipäev oli 9ndal ning Cooperi oma on 22sel tulemas. Teadsin juba ...