Wednesday, 24 November 2010

Reisiplaanid

Kuna meie kallis Prints William lõpuks Kate ära võtab 29. aprillil, on meil lisa-riigipüha! Kiruge veel kuninglikku peret, eks :P See on reedene päev. Esmaspäev, 2. mai on ka riigpüha. 4 päeva! Mõtlesime, et sellele järgneva nädala võiks vabaks võtta ja reisile minna. Plaanida ju meile hirmsasti meeldib! Kallis mees küll mõtles Trinidadi ja Tobaagole minna, kuid selle pileteid vaadates, oleks meil ikka kõvasti pikemalt raha kõrvale panna. Või lotoga võita.

Minul tuli tööl aga imekena idee Eesti kasuks. Mais saaks täpselt kaks aastat seal viimati käimisest (meie pulmad). Võtaks mehe parima sõbra ka punti, et auto rentida saaks (meie ei sõida, sõber sõidab). Minu plaan oleks Londonist Stockholmi lennata. Stockholmist võtaks öise laeva, sest kaasa ei ole iial öises laevas Eesti ja meie põhjanaabrite vahet olnud. Minul on ka ainult kaks korda kogemust olnud. Lisaks muidugi Võrus käigule, tahaks meestele Eesti saari ka näidata, kus nad veel käinud ei ole. Endal jäi ka Georg Otsa Spa Kuressaares ülisoodsa hinnaga ja imekenade piltidega silma.. Ei ole ise seal Spas olnud, kuid kui kellegil kogemust on, andke aga tulla!

See on küll esialgu plaan, aga täisti teostatav. Kaasa asub esmaspäeval uuel tööl. Lisaks jaanuari alguses saaks ta ühes teises firmas alustada, kuid lasen tal ise otsustada. Olukord läks selles suhtes natukene nukraks juba, aga head uudised tulevad alati paaris.

7 comments:

 1. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 2. GoSpa on minu meelest konkurentsitult Eesti parim spa - hotell on ilus, protseduurid on alati tasemel nagu ka restoran. Ainus spa, kus ma kordagi pettuma ei ole pidanud. Ja ma olen kõik suurimad läbi käinud :) Ainus võib-olla ebamugav asi on seal, et veekeskuses on saunad meestele ja naistele eraldi. Ma ei tea, kas oled oma abikaasat saunaga juba tutvustanud? Kui ei, siis võib tal äkki esimesel korral käe hoidmist vaja minna :))) Aga muidu soovitan soojalt, teile mõlemale oleks kindlasti väga hea elamus! Romantiline ka ;)

  ReplyDelete
 3. Oh, see on küll hea kommentaar nendega. Eks ma üritan seda kaasale ka reklaamida rohkem :D

  Saunas on ta korduvalt käinud. Paar aastat tagasi talvel tegime esmakordselt Otepää metsade vahel isegi kuumast leilist lumme jooksmist. Ja kasevihaga peksin teda ka! Siiamaani sõpradele räägib hullusi, mis ma temaga tegin :D

  ReplyDelete
 4. Haha! Siis on ta juba vana saunakunn :D

  Sa võid veel spad reklaamida sellega, et Inglismaal oleks sellise hinna ja kvaliteediga spa kordades kallim. GoSpa on ikkagi Eesti spaeliit, kus käivad üldjuhul ainult edukad ja ilusad eestlased (soome penskarid eelistavad odavamaid sanatooriume ünneks) ;) Ja võib-olla peab rõhutama, et Eesti mehed käivad ka spa-s, täitsa vabatahtlikult ja hea meelega. Ma nimelt olen aru saanud, et inglased (mehed) arvavad, et spad on ainult naistele ja geidele :))

  Oi ma ei jõua ära oodata, millal jälle GoSpasse saan... mõnnamõnna!

  ReplyDelete
 5. Ta ei ole sugugi Spa vastu ja mulle tundub, et palju veenmist ei peagi tegema.

  Ahjaa, ta ei ole inglane :) Trinidad ja Tobaagost pärit (seetõttu ka reisiplaan sinna esmalt) kaasa on mul hoopis :) Ehk peaks meie kohtimisloost ja tema päritolust eraldi postituse kunagi tegema, kui mulle nõusolek antakse..

  ReplyDelete
 6. GoSpas on võrratu romantikapakett. Soovitan soojalt!

  ReplyDelete
 7. GoSpa on super!!! Mõnus rahulik miljöö, ilusad toad, armas spa, super söögid ja teenindus! Käisin eelmisel nädalal Rüütlis ja need kaks ei ole võrreldavad. Nii et soovitan soojalt!

  ReplyDelete

Aucklandi loomaaia külastus

Laste sünnipäevade puhul käisime me perega Aucklandi loomaaias. Amberi sünnipäev oli 9ndal ning Cooperi oma on 22sel tulemas. Teadsin juba ...