Thursday, 25 November 2010

Checked

Minu reisi plaanid tunduvad kõigile väga hästi peale minevat. Yay! Täna tööl panin puhkepäevad ka maikuuks kinni. Jah, tervelt 6 kuud ette! Nüüd tuleb uurida, kes tuttavatest, kes laevadel töötavad, soodukat saaks organiseerida, millised lennukipiletid oleks kõige õigem osta ja täpsed kuupäevad paika panna. Kusjuures see on tõesti totter, et siit Eestisse lend on tunduvalt kallim kui siit Poolasse lend, mis on kaugemal kui Eesti. Kõik need poolakad, kes siin on.. Enivei.

Täna käisin arstil pap testi tegemas. Kuigi siin kutsutakse seda tegema, kui naised 25. aastaseks saavad, siis mina tahtsin seda ise. Ma ei tea, kas ma olen seda maininud, aga mu ema suri emakakaelavähki, kui ma 11.aastane olin, seega see kontroll on meie peres au sees. Eestis käisin paar korda kontrollis ja siin esmakordselt. Imelik oli esmalt see, et testi tegi perearst ja rohkem proove ei võetud, kui vaid pap viiruse jaoks. Eestis käisin otse günekoloogi juures ja nagu rohkem teste ja värke tehti. Igatahes kahe nädala pärast jälle saan arsti juures käia ja rohkem akne rohu retsepti küsida, sest see tundub toimivat.

Ainult kaks päeva nädala lõpuni!

5 comments:

 1. Jälle mina kommenteerin :D Kas sa tead juba, et Ryanair lendab jaanuarist Eestisse. See ja Easyjet ju küll väga kallid olla ei saa.

  ReplyDelete
 2. Vähemalt keegigi kommenteerib! :D

  RyanAiriga sõitsime korra Riiga ja enam ei sõida iial. Mõtetud maksud ja lisaks oli lend maakaid täis. Lend möödus imekergelt ja lennu lõpuks kõik kaasreisijad, kellel olid poe kilekotid käsipagasiks, plaksutasid. Wtf? Ei enam. Istmed olid ka eba-mugavad. Lisaks EasyJet ja RyanAir käivad kas Stansteadi või Gatwicki lennujaamast, kuhu on omajagu reis.. Heathrowsse oleks 15 minutiline bussisõit. Pigem tasub natukene rohkem, et enne ja pärast reisi mugav oleks :)

  ReplyDelete
 3. Jaa, ma ka lubasin endale, et ma rohkem Riia maakatega ei sõida! Samas never say never, vahest on nende piletid ikka vastikult ahvatlevad (isegi kõikide nende maksudega).
  Ma olen ükskord Heathrowlt Helsinkisse sõitnud ja sealt laevaga Tallinnasse ning seda päris hea hinnaga (kevadel on juba kiirlaevad - 1h 15min ja kohal). Tasub seda suunda ka vaadata. Muidugi siis võib teil liiga palju laevatamist tulla :)

  ReplyDelete
 4. ma tahtsin öelda, et kindlasti ära alusta üldse! :D:D:D endal on nii kergem, usu mind...

  (et noh, sa kustutasid ära, aga mul readerisse oli juba jõudnud tulla :P)

  ReplyDelete
 5. Ei tahtnud oma pisiprobleemi siia jätta, oleks ikka positiivne. Ega ma ei alustagi, lihtsalt vahepeal tuleb isu peale, nt kui tööl juhe kokku jookseb või bussi oodates. Terves kehas terve vaim on tähtsam ja kollased hambad on ka koledad :)

  ReplyDelete

Kuidas ma oma lastele riideid ei osta

Kunangi ei sallinud ma teise ringi riideid üldse. Ehk seetõttu, kuna enamus mu enda riideid tulid kaltsukatest ning kuigi ma teadsin, et ne...