Thursday, 17 December 2009

Põnev ka natukene

Eile mängis meie slovaklannast majakaaslane elektrikut ja lõhkus sellega mu mehe arvutividina. Olen eelnevalt vist isegi öelnud, et me temaga eriti läbi ei saa. Eile õhtul läks mees aga juhtumist majaomanikule rääkima ja meie slovakklasest sõber hüppas ka oma toast välja. Ja siis see enam nii ilus ei olnud.. Mul on hea meel, et mees sai hingelt ära öeldud kõik asjad, mis meile tema juures ei meeldi. Ja neiu ikka ütles palju vastu ka. Mina sel hetkel just magasin ja ei hakanud välja seisma ja seletama minema. Küll ta imestas, et ma oma mehega koos suudan olla jne. Minu jaoks oli tipp, kui ta mu mees mustaks jamaikalaseks kutsus. Kuradima rassist! Ja geograafiat ka ei tunne... Jamaika on üks väga paljudest saartest Kariibidel ja minu mees ei ole sealt pärit. Meie suhtumine temasse kohe kindlasti paremaks ei muutunud, kuid vähemalt sai öeldud, mis vaja..

1 comment:

  1. Sellised väljendeid kasutavad vaid inimesed, kellel pole mitte yhtegi korralikku argumenti, millele tugineda. Ja need ei ole just k6ige intelligentsemad inimesed. Ära muretse.

    ReplyDelete

Ära häbene ja lahutus-uudist

Tahtsin teha postituse, et mainida, et kui te tahaks iial mulle midagi öelda või ühendust võtta, siis tehtke seda julgelt kas meilid...