Monday, 11 January 2016

Karske 2015

Ajaloo huvides paneme kirja, et 2015. aasta oli minu elus täiesti alkoholivaba! Selle tähistamiseks sain esimese šampanjalonksu hetk pärast uut aastat ja ega väga ei tahtnudki.

Nüüd esimese töönädala lõpuks jõudsin kaks klaasi veini ka ära juua, aga piir sai täis. Aasta karsklust on õpetanud piiri pidama, tundub. Ega mul mingit tahtmist päris purju juua ei ole ka, kuid veini maitse mulle meeldib.


2 comments:

  1. Sa oled nii tubli! Mis oli sinu jaoks köige suurem muutus mida märkasid alkoholist loobumisega? Näiteks kas oli kaalu langus vöi möni muu muutus välimuuses,tervises, jne.

    ReplyDelete
    Replies
    1. Kaalu pärast ei muretsenud, lihtsalt enne seda pöördusin oma depressiooniga võideldes tihti veini poole ning tahtsin pausi, ennem kui läheb probleemseks. Seega kuna suur pidupidaja ei olnud, siis välimuselt küll midagi ei muutunud. Küll aga ise arvan joomisest hoopis teisiti, sest oskan nüüd vabalt ka ilma selleta lõõgastuda. Päris purjus olemine on minu meelest küll üsna mõttetu veel.

      Delete

Kuidas ma oma lastele riideid ei osta

Kunangi ei sallinud ma teise ringi riideid üldse. Ehk seetõttu, kuna enamus mu enda riideid tulid kaltsukatest ning kuigi ma teadsin, et ne...