Sunday, 31 January 2016

Cooperi esimene juuksuriskäik

P käis täna juuksuris ja mõtlesime, et üritame lasta Cooperi udemeid ka vähe ühtlasemaks trimmida. Kuna ta juuksed on endiselt veel väga õhukesed, siis siiani olen ma neid vaid ise kodus natukene masinaga trimminud. Kahjuks tuleb tõdeda, et ma selles just kõige osavam ei ole. Seega nii, kui juuksed vähe kasvavad poisil, on näha, kuivõrd ebaühtlased nad on. Mõtlesime, et kui ta ei lase enda juukseid lõigata, siis kodus saame edasi teha, aga õnneks ta üllatas meid väga. 

Ise ta toolis istuda ei tahtnud, siis saigi issi sülle. Kindle ja joonistamisäpp ka lahti, et ta millegagi enda aega sisustada saaks. Cooper haaras aga juuksurilt kammi ja hoidis seda terve aja käes.


Me olime ausalt väga-väga üllatunud, kuivõrd ilusti ta paigal istus ja enda juukseid lõigata laskis. Mine tea, kas aitas see, et ta ennem issi juukselõikust nägi ja tahtis tema moodi ikka olla.


Juuksuritädi ilusti lõikas siit ja sealt ja meie väikesest udemepeast tuli täitsa poiss välja. Nii ilus on nüüd vaadata, kuidas ta paar juuksekarva ilusti ühepikkused on ning sirge juukseäär kaela peal on nii armas.


Mis teha, pisikesest hakkab ikka täitsa poiss saama (emme-hala!).

1 comment:

Viimase aasta muutused minu mõttemaailmas

Olin eelnevalt kuulnud, et 30seks saades muutuvad tihti inimeste eluvaated jms, kuid ei uskunud seda. Tuleb aga tunnistada, et just sel aast...