Friday, 23 January 2015

Kümnekuune Cooper


- Teda on aina raskem ühe koha peal hoida, et ilusat pilti teha.

- Tal on kaheksa hammast.

- Ta lööb oma pead meelega kuhugi vastu, teeb siis vähekene võltsi nutunägu ja vaatab sulle otsa, et kaisutusi saaks.

- Ta jonnib, kui ta midagi ei saa. Näiteks kui ma teda viiendat korda päevas akna peal ei hoia, et ta välja vaadata saaks.

- Ta ei oska veel omaette seista. Paar korda on ta sekundi-kaks suutnud ilma toeta tasakaalu hoida, aga on arg ja ei julge üksinda seista ning on liiga püsimatu ühe koha peal olemiseks.

- On endiselt toiduga väga pirts.

- Endiselt ärkab öö jooksul 1-2 korda üles, et piima juua. Mõned korrad pean luti ka suhu tagasi panema või teki peale tagasi panema.

- Pääseb vabalt kappidesse ja sahtlitesse ja tõstab neist meeleldi asju välja. Kõige toredam on muidugi kraanikausi alune kapp, kus koristusvahendid ja muud talle keelatud kemikaalid on.

- On viimase nädala meeletult karjunud enne ööunele minekut. Ise ei suuda silmigi lahti hoida, aga magama minna ei taha. Seetõttu hetkel võtab tema ööunele saamine umbes kaks tundi.

- Magab päeval 1-2 korda. Kui vaid ühe korra, siis on see 2-3 tundi. Kahe uinaku korral on üks maksimum tund, aga teine võib ikka kahetunnine olla. Selle aja jooksul võib ta vahepeal ka üles ärgata, aga kui ma ta elutuppa teleka ette võtan, siis jääb jälle minu süles magama.

- Tema päev algab tavaliselt kella 7-8 ajal.

- Cooper on krutskeid täis väike poiss, kes ise arvab, et ta suudab palju rohkem teha, kui ta tegelikult suudab.

1-10 kuune Cooper

4 comments:

 1. Minu väikevennal oli piima allergia sellega tekkisid gaasid ja valud soolikates, ka karjus ja oli rahulolematu, järsku teil mingi samasugune talumatus, et nii rahulolematu on..

  ReplyDelete
  Replies
  1. Päevasel ajal joob ka piima ja siis on rahulik. Nüüd on muidugi pärast selle kirja panekut ta paar õhtut suure nututa magama jäänud, hoopis hästi kiirelt ja kergelt. Tasub siin ikka viriseda.

   Aitäh soovituse eest küll.

   Delete
 2. See karu jääb teil järjest väiksemaks muudkui:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ta on jah kuidagi üsna sama nägu kuni teisest kuust ning muudkui kasvanud. Ausalt ei pane käru kuuma pessu :)

   Delete

Kuidas me 2,5 kuud kaubikus elasime!

Jah, lugesite pealkirja õigesti :)  See postitus sellest on küll üsna pealiskaudne üldistest asjadest, mis mul hetkel aega parajaks teh...