Monday, 4 March 2013

Suveks vormi. Jälle.

Kevade lähenemisega on mul peal järjekordne väike tervislikkuse vaimustus, mis mu eelmise postitusega väga ühesse läheb. Sama juhtus eelmisel aastal, aga siis oli ka paar lisakilo kaotada ning lõpuks läksin ma kalorite lugemisega natukene lolliks. Seetõttu seekord võtan vabamalt ja mõistusega.

Eelkõige on plaanis end rohkem vormi saada, sest istmik võiks palju rohkem pringim olla ning väike kõhulihas võiks ka olla. Lisaks on mind väga häirima hakanud kuivõrd kondine mu ülakeha on ning tahaks ka kätele väikest lisamusklit, et nad nagu spagetid välja ei näeks. Seetõttu ma ei tahagi kaalu kaotada, et siis läheks ülakeha veel kondisemaks ning päris ribisid dekoltees turritamas ma ka ei tahaks, rangluud on juba niigi väga esil.

Esmalt räägiks ikka kaalust ka, sest ajaloo huvides peab kirja panema, et ma aastate pärast saaks meenutada, mis suuruses ma ka olen. Kaalu sai eelmine aasta liialt kasutatud ja patarei sai tühjaks, mistõttu me lihtsalt end ei kaalunudki. Ostsin eile aga uue patarei ja täna hommikune kaal näitas 58,7kg. Ma olin VÄGA üllatunud, sest ma kujutasin end raskemaks. Samas kaalunumber ei tähenda midagi, kui ma musklit kasvatada tahan, siis tuleb kaal nagunii juurde ja seetõttu lähtun ma siiski välimusest.

Nagu eelnevalt öeldud, siis alkoholi ma enam ei tarbi ja sealt tulid mu paljud lisakalorid nagunii. Lisaks teen koogiküpsetamisel natukene pausi. Olukord läks juba selliseks, et pidevalt oli kodus kooki - üks kook sai otsa, siis ma küpsetasin uue ja sedasi me sõimegi iga päev kooki. Lisan enda menüüse võimalikult palju aedvilju ja võimalikult erisuguseid aedvilju. Rohkem väga ei muudagi esialgu.

Paar Instagrami pilti ka lõpetuseks:

Toiduost omaette kodus olemiseks. Finn Crisp ja sojapiim tulevad tööle kaasa, et oleks, mida nosida ja et tavalist lehmapiima enam üldse mitte juua. Avastasin Alpro soja šokolaadikreemi maiuse, mis üllatuslikult annab ainult 110 kalorit. Eks selles suhkrut on küll, kuid tunduvamalt parem magusa variant koogi asemel kui puuvili magusaisu ei rahulda. Väikesed hantlid ostsin ka, sest kusagilt peab ju alustama.
Mõni päev tervislikku toitumist ja lehmapiimast hoidumist ja kõht ei olegi punnis enam.  Nüüd musklit meisterdama sinna!
Tänane jube hea õhtusöök - ahjus küpsetatud lõhe maitsetaimedega, salat ranch kastmega, herned ja punapeet. 

1 comment:

  1. Minu viis senti, et sojatoodetega ei maksa yle pingutada, t2iesti t88deldud kraam... Midagi head nende juures pole. Ma ausalt ei teagi, mis oleks hea asendus tavalisele jogurtile ja piimale, ise enam jogurtit ei s88. Ja piima vaid niipalju kui kohvi jaoks. Vahepeal proovisin mandlipiima kohvi peale, aga pole see. Muuseas, mandlipiima saab ka ise kodus teha http://www.amazon.ca/Soyabella-Milk-Maker-Almond-More/dp/B000I21KXQ

    Head lihase treenimist!

    ReplyDelete

Kohtusin eestlasega :)

Ajaloo huvides paneks kirja, et eile sain ma siin ühe eestlasega kokku. Inglismaal ei huvitanud mind sealne Eesti kogukond eriti, kuid nüü...