Monday, 9 January 2012

Uuel aastal uue hooga

Head uut aastat! Seda vist enam küll ei sobi soovida, aga ma ei ole selle blogi lugejatele seda veel soovinudki.

Aastavahetusel oli mu tädi oma elukaaslasega meil külas nagu eelnevalt mainitud. Mõned päevad käisid nad ise linna peal ja šoppamas ja paar päeva käisin mina nendega kaasas. Tore oli laps olla ja kui väljas söömas käies kõik välja tehti. Jube armas oli neid taaskord näha ja kahju, et kuna ma tööl olin, ei saanud ma nendega rohkem aega veeta. Eks ma suvel näen neid taas, kui me ise Eestis käime.

See nädal oli töölt ka vaba, aga kuna igapäev oli mingit tegemist, siis ma ei tunne end absoluutselt puhanuna. Samas midagi suurt ei teinudki, aga kui tihit kell 6 ärkasin koos Rogeriga ja ei olnud ühtegi päeva, kui ma lihtsalt niisama diivanil logeleda oleks saanud, siis no ei ole puhanud. Üldse ei oota homme tööle minekut.

See nädal sai alguse ka minu kaalulangetamise projekt. Olen sellest küll korduvalt rääkinud ja heietanud ja see on minu jaoks ülimalt oluline asi siiski. Iga päev olen kodus ise harjutusi teinud, teed joon nüüd ilma suhkruta, alkoholi ei ole plaanis nii pea puutuda ja maiustustest hoian ka eemal. Paar päeva olen endale üsna lahjat suppi sisse ajanud ja nädalaga ongi maha tulnud see 1,3kg, mis jõulude ja aastavahetusega juurde tulid. Nüüd on eesmärk 5kg veel maha saada... Minu pikkuse juures ei oleks sobilik rohkem kaalu kaotada, sest siis näeks ma välja nagu näljahädaline. Siiski soovin ma, et mul ei oleks kõhul seda väikest polstrit ja et kintsud oleksid natukene rohkem vormis ning ma olen väga motiveeritud, et seda ka saavutada.

Reedel käisin juuksuris ka, nüüd olen tunduvalt blondim ja oma 10cm lõigati maha ka, sest juuste otsad olid nii kohutavas seisukorras. Üks kord on vast veel käia ja siis saan ka viimastest tumedatest salkudest lahti:

5 comments:

 1. Kusjuures, minu -8 kg tuli just alkoholi menüüst välja jätmisest (mitte et ma ennem kaa seda meeletult joonud oleks aga neid õhtusi veinitamisi ikka oli) ja magusa piiramisest. Sinna juurde toit mida alati sõin aga lihtsalt väiksemates kogustes ja paari kuuga need kilod kadusidki:)

  ReplyDelete
 2. Väga ilusad juuksed!
  Ajad mulle ka isu peale midagi ette võtta :)

  ReplyDelete
 3. Maarja - Ma täpselt sama moodi mõistusega võttes soovikski kaalu kaotada. Kui vaadata, et igasugu rämpsu süües ja veinitades püsis mu kaal sama, siis tervislikumalt toitudes peaks see ju loogiliselt võttes langema.

  Mermaid - Aitäh! Minu jaoks on UKs juuksurisse minek alati suur väljaminek, sest siin on see ikka kuradima kallis ning seetõttu ma vist siin vaid kolm korda olengi käinud. Minu juuksurikülastus seekord oli veel soodukaga ja läks maksma 52 naela! Kuid olen aus, see oli seda ka väärt :D

  ReplyDelete
 4. Palju jah. Ma polegi siin veel juuksuris käinud. Tegelt võiks ju Eestiski minna suvel :)

  Vein ei aita kaalualandamisele kaasa jah.. tean seda isegi :D Aga vahest on hea võtta.

  ReplyDelete
 5. Sain sinu uuest blogist innustust ja otsustasin, et aitab, ma ei saa enam rahulikult pealt vaadata, kuidas kilod aina kogunevad vaikselt. Aastaga 10 kg, õnneks nüüd juba aasta on see toppama jäänud ja ÕNNEKS rohkem pole lisandunud. Hakkasin esimest korda elus kaloreid jälgima ja avastasin,et söön liiga suuri portsjoneid. Piirasin alkoholi, hakkasin jälle vaikselt sportima, vedasin ennast välja ka täna, kui õues on liuväli ja meeletud lombid, rassisin lapsevankriga tund aega. Oii kui rahul ma olen. Juba on ka esimesed tulemused. -1,5 ja seda alles esimese nädalaga. Vaatan, et isegi liiga palju. Olen vist liiga hoos ja teen liiga palju trenni :) Aitäh sulle, Mari!

  ReplyDelete

Kohtusin eestlasega :)

Ajaloo huvides paneks kirja, et eile sain ma siin ühe eestlasega kokku. Inglismaal ei huvitanud mind sealne Eesti kogukond eriti, kuid nüü...