Friday, 20 January 2012

Talverõõmud

Tööl ei ole tore, sest meie küte läks katki. Terve nädala on kõik käinud soojade kampsunitega ringi, kontorisse muretseti mingit industriaal-radikad ja teed juuakse meeletutes kogustes. Parandajatel on terve nädal läinud, et aru saada, mis juhtunud on ja nüüd tellitakse kaugelt kaugelt varuosi. Öeldi, et ehk kolmapäevaks saab korda, seega mitu päeva on veel külmetada.

Roger on hetkel aga ühel eestlannast sõbral kesklinnas järel, kes meid nädalavahetuseks külastab. Neiu on Rogeri sõber ning mina kohtasin teda esimest ja ainsat korda meie pulmas, aga väga lahe tsikk on ja hea on eesti keelt ka vahelduseks harjutada, et meelest ei läheks. Nädalavahetusel on siis palju turistivärgendusi plaanis jälle. Olen otsustanud, et oma treeningkavas teen pausi, sest külalise ees ma küll ei taha võimlema kukkuda, aga ehk linnapeal tuleb palju palju jalutamist, et kaloreid ikka põletada saaks. Esmaspäeva võtsin töölt ka vabaks ja siis plaan mõnda Inglise väikelinna külastada vahelduseks. Järgmine nädalavahetus küll ma ainult magan!

2 comments:

 1. Tere Mari! Olen Su blogi lugenud suve lõpust saati ja väga huvitav on jälgida seda. Olen ka lugenud Su varasemaid postitusi ja seal oled maininud, et tahaksid edasi õppima minna ja et alguses pidi su praegune töö olema ikkagi ajutine vist. Kas oled mõelnud ka edasiõppimise ja karjäärivaliku peale ja et mis tööd tulevikus teha tahaksid?
  Loodan, et see küsimus kuidagi liiga isilik pole ja et tahad sellele vastata:)
  Kõike kaunist!

  ReplyDelete
 2. Ega võimlemine väga kaloreid ei kulutagi, kui sa just väga kõrge pulsi peal ei võimle. Pigem ajab võimlemine lihased toonusesse, mis on ju ka väga oluline ilusa keha saavutamisel :)
  Jalutamine on seega kalorite kulutamise mõttes ehk paremgi, kui võimlemine.

  ReplyDelete

Kohtusin eestlasega :)

Ajaloo huvides paneks kirja, et eile sain ma siin ühe eestlasega kokku. Inglismaal ei huvitanud mind sealne Eesti kogukond eriti, kuid nüü...