Saturday, 29 May 2010

My name is Mari and I am a shopaholic.

Oh, kuidas ma eile šoppasin. Mõnuga. Esiteks sättisin end ilusaks, et oleks kohe parem tunne. Tegin lokid pähe ja kena tagasihoidliku meigi ja olin valmis. Bussi peale nosimiseks ostsin Greggsist mustikamuffini ja Sainsburyst tuli väike snäkikarp puuvilju, Monsteri energiajook ja Milkado küpsisepulgad. Täiesti üksinda sõitsin bussi teisel korrusel, mis natukene hirmus oli, aga sain hakkama. Ma nimelt eriti ei kannata teisel korrusel sõitmist, buss kallutab liialt minu jaoks..

Westfieldi kaubanduskeskus oli sihtpunkt. See lisaks Uxbridge poodidele on meie põhiline ostlemise koht. Kuna ma suutsin ka mehelt nuruda, et mul on hädasti uut rahakotti vaja (tegelikult ei ole ja ta teab seda :P), siis minu eelarve oli 300 naela . Olin sellega rahul :P Pidage meeles, et riided on kõik vajalikud minu uue töökoha jaoks, mitte lihtsalt laristamiseks. Esiteks ostsin siis kauaoodatud rahakoti Guessist. Juhtumisi oli neil osadel asjadel 30% ale ja kui muidu oleks rahakott 50 naela maksnud, siis sain ma selle 35ga. What a bargain! Siis sain Gapist imekenad viigipüksid, mille eest 35 naela ei olnud sugugi kahju välja käia. Istuvad nagu valatult. Helehallid kergete ruutudega, et ei ole liialt viks ja viisakas. H&Mist sain endale kolm pluusi, ühe lihtsa kapsuni, sukapüksid ja kaelaketi. Ma ei mäleta, palju seal kokku läks. Kõigega olen superrahul muidugi :D Järgmisena tuli Next, kust mul oli eesmärk endale kena pliiatsseelik saada. Ja saingi ja vaid 20 naela eest! Ja oi kui ilus mu seljas on.. Kõige suurem ost tuli Monsoonist ja see oli ka täiesti mitte planeeritud. No ma tahtsin endale uue töökoha jaoks kleiti kindlasti, aga ei olnud see plaan sealt poest osta. Riidepuult jäi üks imekena kleit silma ja otsustasin seda selga proovida. Lihtsalt proovida, mitte osta. Aga kleit istus nagu oleks minu figuurile lausa loodud. 50 naela sai see pood minult ja mina imekena kleidikese. Lisaks ühed mustad kontsaga kingad ja ühed madalad ja oligi kõik. Oh, ei ole, ühe kalli triiksärgi sain ka poest, kust mees tavaliselt oma särke ostab. Istub seljas imeliselt ja materjal on lihtsalt luksuslik. Vahepealseks turgutuseks muidugi Starbucksi kohvi ja Apple poes käisin iPadi ka näppimas. Nimelt telefoni aku oli väga tühi ja käisin sellelt mehele meili trükkimas. Väga lahe vidin on, ehk isegi kunagi muretseme selle endale :) Kokkuvõttes läks umbes 220 naela kõik kokku, mis on kõvasti alla mu eelarve ja ma olen selle üle väga uhke. Ülejääk läheb säästudeks :)

Kõigist asjadest on plaan pilt ka teha ja näidata, kuidas mina kontori jaoks riietuda plaanin. Pildid tulevad ilmselt mu teisele blogile, kuid eks annan siin ka teada :)

Täna Uxbridge minek, kuid teeme palju vähem ostlemist. Mul oleks vaja vaid musta käekotti ja ehk ka jakk.. Ja muretseks mehele ka mõned uued asjad, et ta end väljajäetuna ei tunneks :)

Kuid jah.. Ma arvan, et ma olen pika tee tulnud tüdrukust, kes oma esimese rinnahoidja secondhandist sai ja ma olen ka selle jaoks kõvasti vaeva näinud.

5 comments:

 1. Teed kohe siin kadedaks! Mul ka plaanis järgmine kuu shoppama minna ja endale palju ilusaid suveriideid osta. Pole nii ammu seda teinud, et kõik vanemad riided on kohutavalt ära kulunud. Ma pole ennast kunagi vist nii paljana tundnud. :P

  ReplyDelete
 2. Sinu postituse viimase lõigu kohta ütleksin ma, et sa oled ikka uskumatult tubli naine. :)
  Üleüldse on su blogi väga lahe lugeda. Ma olen leidnud sellest innustust, et isegi välismaale kolida kui võimalus kunagi tekib (just Inglismaale, sest nt ilmselt Rootsi kolimine oleks keele suhtes keeruline, aga siiski kõik on õpitav). Olen Inglismaal käinud ja võrreldes Prantsusmaaga jättis see palju sõbralikuma mulje.:)Kindlasti tahaksin Inglismaa elu-olu kohta rohkem teada.
  Loen edasipidigi huviga:))

  ReplyDelete
 3. Kristiina, ma arvan, et sa oled natukene enese hellitamise täiesti ära teeninud. Väikese lapse kõrvalt ei tohi värske abielunaine endki unustada. Eriti veel nii noores eas :)

  Ma kaks aastat väga ineti vormiga tööl käisin ja kohe tunnen vajadust end hästi tunda. Kenad riided on mind alati huvitanud, kuid alati ei ole olnud võimalust neid muretseda. Viimasel ajal olen korduvalt mehele nurunud, kuidas ma ilusaid ja ülimalt naiselikke riideid tahaks. Nüüd kontoritööl on mul täiesti võimalust neid igapäevaselt kanda, jee :)

  A, suur aitäh, mul on alati lugejate kommentaaride üle hea meel :) Inglismaa ei ole küll minu jaoks perfektne koht, aga meil praegu ajab asja ära. Ei ole siin mingeid pudrumägesid ja piimajõgesid nagu paljud ekslikult arvavad. Prantsusmaast on UK kindlasti parem, kuid iga kell vahetaks ma selle Rootsi vastu välja tingimusel, et ma üleöö järsku rootsi keelt osata oskaks. Ilma keelt tundmata mina sedasi kuhugi ei koliks. Mind ajavad kohe kurjaks igasugused muullased siin riigis, kes sõnagi inglise keelt ei oska, kuid tahavad, et neid kui kuningaid koheldaks.

  ReplyDelete
 4. Olen ise septembrist Rootsis elanud ning soovitan, et kui Sa tõesti tahad Rootsi kolida, siis mine UK-s rootsi keele kursustele, see ei ole nii raske keel, aasta-kahega saaksid sellise põhja alla, et siia kolides ja igapäevaselt suheldes saaks hakkama küll. Edasi tuleb keel juba keskkonnas olles kiiresti.

  Siin on üks tüdruk Albaaniast, kes õppis poole aastaga rootsi keelt nullist rääkima nii, et sai sisse kohalikega võrdsetel tigimustel ülikooli (rootsi keeles õppima siis)- keeletest oli nii hea.

  Niiet kui on idee/soov, siis on ka võimalus.

  ReplyDelete
 5. Kui midagi väga tahta, siis kindlasti saab hakkama :)

  Siiski Rootsi ei ole meie tuleviku valik, plaanime Euroopast välja minna. Kuid iial ei tea, mis elu toob... Nagu senine näidanud on :D

  ReplyDelete

Kohtusin eestlasega :)

Ajaloo huvides paneks kirja, et eile sain ma siin ühe eestlasega kokku. Inglismaal ei huvitanud mind sealne Eesti kogukond eriti, kuid nüü...