Wednesday, 17 September 2014

Cooper mängimas - video


Eile õhtul filmisin Cooperit üle mõne aja pikemalt, sest ta jäi nii armsasti pärast mähkmevahetust põrandale mängima. Üldse peaks ma temast rohem videosid tegema, sest neid on hiljem nii armas vaadata. Ma praegu juba kahetsen, et ma teda päris uhiuuena rohkem ei filminud, sest nii tahaks meenutada, kuidas ta ilusti paigal püsis.

Kui teil midagi paremat teha ei ole, siis vaadate 6. minutilist videot mu lapsest :P Tal on muidu mänguasju ikka ka, aga mitte-mänguasjad on ju palju lahedamad, eriti beebisalvrättide pakk.

6 comments:

 1. Nii tore video! :) Seda uhiuut lebavat ei ole üldse põnev filmida. Ise lõikasin kokku magava beebi video kui ta oli 3-4n, sest magab häälekalt ja vehib ka hoolega.

  Tahtsin tegelikult vihjata, kas sa Cooperi vanuse-kaalu nurgakest ei sooviks tekitada.. Minu poeg sai just 8n ja on 64cm 6.5kg (sünd 4kg, 53cm). Hiiiglane. Oleks tore teiega võrrelda :) Blogi postidest otsisin ja tuli pisut lünklik info. Poiste blogisid on liiga vähe.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Minu meelest nüüd meenutades oleks armas vaadata, kuidas ta lihtsalt istub ja pilgutab :)

   Olen mõelnud küll, et teeks lisalehe ta jaoks, kuna ta on põhiteema nüüd ja hea oleks endal ka, kui kõik andmed koos. Üritan varsti ära teha.

   Palju õnne sulle ka poja sünni puhul :)

   Delete
 2. Cooper on väga armas poiss :)
  Ma soovitaks 0,5l pudel puhtaks pesta, silt maha kraapida ja täita riisi/herneste/pastaga jne. Tema vanuses peaks see olema vägev mänguasi, kuna veereb ja teeb häält. Samuti puidust lusikad, suured kreeka pähklid jne. - meie saime need soovitused HV käest ja poja oli vaimustusest. Suur lemmik oli veel Ikea kreemilabidas silikoon otsaga, 0.70 naela maksis.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh!

   Väga hea idee. Käskisin elukaaslasel pooleliitrised pudelid alles hoida, et saaksin teha (koju ostame tihti suuremate pudelitega asju). Eks need mitte-mänguasjad kipuvad jah rohkem huvi pakkuma, kui mänguasjad ise :P

   Delete
 3. Cooperist tuleb vist vasakukäeline? Videost tundub et haarab rohkem vasakuga. Väga armas numpsik. Kas sa temaga eesti keeles ei räägi üldse?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ta eelistab vasakut kätt jah. Issi on tal ka vasakukäeline, seega pole hullu.

   Eesti keeles räägin ma temaga kogu aeg, kui me kahekesi oleme, mis on enamuse ajast. Kui elukaaslane kodus on, siis räägin enamasti inglise keeles, et ta ka aru saaks, mis totrusi ma lapsele räägin. Üritame Cooperile ikka mõlemad keeled hästi selgeks saada või eesti keelt nii palju, kui ma ise enam oskan :P

   Tänud komplimendi eest ka :)

   Delete

Viimase aasta muutused minu mõttemaailmas

Olin eelnevalt kuulnud, et 30seks saades muutuvad tihti inimeste eluvaated jms, kuid ei uskunud seda. Tuleb aga tunnistada, et just sel aast...