Monday, 5 September 2011

Tehtud

Kõik eelmises postituses etteloetu sai tehtud, välja arvatud porgandikook, sest mul ei ole piisavalt jahu. Alustasin fotoka õpiku lugemist ka ja jõudsin kolm peatükki ära lugeda, mis rääkisid peamiselt fotoka valmis sättimisest ja erinevatest nuppudest. Ma õppisin enda jaoks isegi paar uut nuppu ja funktsiooni, seega läks tänane lugemine asja ette. Eks ma edasi loen täpsemalt nendest ISOdest jms, mida ma natukene juba internetis ka lugesin ja vaikselt saan juba pihta, kuid süvenenult lugemist ja prooviklõpsutamist tuleb ikka ka teha. Ning tripodi peame endale ka muretsema kindlasti oktoobrikuus (sest septembris me ju ei šoppa).

Nüüd vaataks mingisugust filmi ja nosiks veel natukene, sest heale figuurile ei tee ju see midagi. Eilsest õhtusöögist on palju palju toitu üle ja lähema paari päeva jooksul me kindlasti süüa juurde tegema ei pea. Meil käis üks külaline, aga toitu tegime kui mitmele: kanapirukat, kanakoibi, pilaffi (taas kanaga, sest kana on hea!), värsket leiba, toorsalatit ja õunakooki, mis seekord selline välja nägi:
Another wonderful apple cake
Homme peab end taas töölainele sundima ja seda pikemaks ajaks, sest järgmised puhkusepäevad tuleks alles jõulude ajal... Mis ei tapa, teeb tugevamaks :)

1 comment:

  1. Usin koduperenaine!Ja kohe näha, et Eestist tulevad töökad ja tugevad naised! Mingi osa vähemalt. Iseenda kohta seda öelda ei saa! Jõudu ja jaksu!

    ReplyDelete

Kuidas ma oma lastele riideid ei osta

Kunangi ei sallinud ma teise ringi riideid üldse. Ehk seetõttu, kuna enamus mu enda riideid tulid kaltsukatest ning kuigi ma teadsin, et ne...