Monday, 19 September 2011

Haige

Olen jätkuvalt haige ja kallis Roger helistas mu tööle ja ütles mu juhatajale, et ma täna tööle ei lähe. Olgem ausad, ma ei tunne end palju kehvemini kui eile, aga olemine on siiski üsna kaka. Nina on ühel hetkel kinni, teisel hetkel voolab tatti ninast nagu kraanist. Aevastan regulaarselt. Kurk ei valuta, aga midagi seal kõditab mind, seega köhin üsna tihti. Kraadiklaas näitas tavalise 36.3 asemel 36.8 (ma kusjuures ükspäev tõsiselt arvasin, et meie kraadiklaas ei tööta, sest näitas pidevalt 36.0 ja 36.1, sest nii madal mu temperatuur tavaliselt pole olnud), seega kõrgem kui tavaliselt. Ma siiski arvan, et üks puhkusepäev teeb mu olemise palju paremaks.

Ärkasin kell 6:30, et Roger tööle saata ja otsustasin ise ka ülessse jääda, sest hommikud mulle meeldivad. Eriti kui midagi tegema ei pea :) Hetkel laadin endale Gossip Girli kolmandat ja neljandat hooaega, mis mind ilmselt enamuse päevast diivanil hoiab. Tore oleks, kui ma ikka jõuaks elamise korra toluimejaga ka üle käia. Poes peab uusi nuustikuid ka ostmas käima, sest eile viskasime vanad ära ja täiesti meelest läks uued osta. Ja muidugi küüsi tahan ka lakkida uuesti, sest mul on nii kaif idee peas, mis ilmselt üsna palju aega võtab.

Üksinda kodus olla on mõnus, mis siis, et haigena :)

1 comment:

  1. Saa terveks! Mina pean antibiootikume sööma, et enda gripist/viirusest võitu saada! :(

    ReplyDelete

Ära häbene ja lahutus-uudist

Tahtsin teha postituse, et mainida, et kui te tahaks iial mulle midagi öelda või ühendust võtta, siis tehtke seda julgelt kas meilid...