Tuesday, 17 August 2010

Sügis käes, sügis käes.. I wish.

Autumn is lovely

Nii tore on lugeda, et ma ei olegi ainus, kes sügist igatseb. Ma vist isegi Twitteris või kusagil mainisin seda. Ma olen alati arvanud, et ma olen natukene imelik, et suve oma lemmikaastaajaks ei pea. Kevad ja sügis on minu jaoks palju südamelähedasemad. Talvest ma ka nii väga lugu ei pea.

Süda läheb mul igatahes väga soojaks nähes, kuidas puude lehed juba vaikselt punetama hakkavad. Väga üksikud lehed, aga mina märkan neid!

Vaikselt varun juba sügiseks asju ka. Näiteks sellise imearmsa pontso H&Mist nagu siinsel pildi. Värviks valisin halli..
Nüüd ootan vaid piisavalt jahedat ilma, et seda selga panna :D Ja ennast üldse riietega ära katta.

Ja salle kavatsen endale ka varuda piisavalt, et mõnus oleks. Eelmine talv oli natukene kehvem ja käisin enamuse talvest kingadega. Nüüd kindlasti ostan paar-kolm paari saapaid ja hääästi sooja jope. Lisaks jõulud ja aastavahetus on ju New Yorkis hirrmus külm ja peab end siis piisavalt ära pakkida.

Uue soojapuhuri peame ka ära ostma lähiajal! Meil on juba ARGOsest ära valitud..

Avastasin meie tagaaiast õunapuu ka. Üsna pisikene, aga õunu täis. Ma loodan, et saan selle otsast mõned head õunad, et siis õunakooki teha. Oh, ma peaaegu juba tunnen selle lõhna.. Ja kaneelikukleid ei ole ka terve igaviku teinud. Kui vaid oleks aega..


Täpselt kolm kuud minu sünnipäevani ka. Täiesti ebatähtis, aga tahaks selle siin kohal lihtsalt ära märkida.

4 comments:

 1. mulle meeldib suvi väga, aga ikkagi ootan igal aastal rõõmuga sügist. just see kargus, need värvilised lehed... ja mõnusad soojad riided :)

  mh, ma ei oskagi oma lemmikaastaaega valida, ma pole üldse kindel... talv meeldib siiski teistest vähem, liiga sopane ja pime on see eesti kliimas. talve võiks mitu kuud vähem olla :P

  mulle meeldib hiliskevad ja soe sügis... ja normaalse kuumusega suvi. igatahes mitte see hullumaja, mis praegu on.

  aga neli aastaaega on ikka üle kõige. hispaanias ei viitsiks elada!

  ReplyDelete
 2. Mulle meeldib Eesti talv natukene rohkem kui UK talv. Just see lume faktor, mitte just väga külm.

  Ma arvan, et ma väsiks ka pidevases soojas ära. Mis siis, et me plaanime pensionipõlve Kariibidel pidada :P

  ReplyDelete
 3. Tere!
  OÜ Halii tegeleb Lõuna-Eestis turismiekskursioonide korraldamisega välismaa õpilastele. Soovime kasutada antud postituses avaldatud pilti meie kodulehel, et anda sihtgrupile põgus ülevaade Eestimaa loodusest, ning palume selleks teie luba.
  Lugupidamisega,
  Angelika Tõnissoo

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tere.

   Kahjuks ei ole see pilt minu tehtud. Kui klikite pildil, siis viib see teid pildi autorini.

   Mari

   Delete

Üks hirmus palav matkapäev

Cooper on hetkel lasteaiast puhkusel ja ma kahjuks ei ole kõige osavam ema, kes alati suudaks ta päeva ära sisustada kahjuks. Ühel ilusal...