Monday, 12 July 2010

DIY meistrid

Tõeline rammestus on peal. Kolmas päev kodune ja siiamaani kõige teguderohkem. Reede ja laupäeva veetsime me mõnusalt poodides kolades ja saime nii mõnedki vajalikud ja vähem vajalikud asjad. Kui fotoka patareid ära laevad, siis teen homme ilusti oma asjadest (riided, meik) pilti ka ja panen teise blogisse üles.

Panen kirja, millega me siis täna hakkama saime. Lõpuks ometi suutsime natukene pikemalt magada ja kell 9:30 läks uni ära. Kiire kohvi mulle ja mahl temale ning ajasime oma paksud persed parki jooksma. Enamasti jalutasime, sest päike oli nii vastikult kuum. Kodus asusime seinu värvima. Jah, te lugesite õigesti. Me üürime seda tuba ja eelmised toa elanikud ei ole selle eest sugugi head hoolt kandnud. Ostsime siis sigaodava värvi Wilkinsonist, mõned pintslid ja rullikud (või kuidas iganes neid ka ei nimetata). Õnneks oli palju vanu voodilinasid ka kõrvale pantud, millega sai ilusti põranda ära katta.

Alguses küll kartsime, et väga ebaühtlane tulemus jääb. Peale kahte seina tegime õllepausi ja tuli kõne meie ehitusmehest sõbralt ja ta lohutas, et me ootaks, kui värv täiesti kuivanud on ja siis laigulised kohad üle teha. Peale pausi värvisime veel ühe seina ja asusime siis koristama. Ühe teise seina teeme ilmselt homme kiirelt üle. Riidekapitagune sein jääb selleks ajaks, kui me vanast voodist ja riidekapist lahti saame ning uued mööbliesemed ostetud on ja saame asju liigutada. Oh, segane ja keeruline, aga vähemalt oleme poolel teel ilusa toani. Tuleb tunnistada, et need seinad, mis tehtud on, näevad peale kuivamist ikka väga kenad ja ühtlased välja. Ei mingeid kummalisi plekke enam ja on kaunilt hele.

Peale meie meistritööd tegime põhjaliku toaküürimise. Siis sain ma lõpuks pessu, kuni mees süüa tegi. Tõeline luksus. Nüüd lebotame oma poolenisti ilusas toas ja vaatame jalkad. Ahjaa, ammu IKEAst ostetud pitskardina lõikasin ka pooleks ja panin aknale ette. Väga viis näeb välja. IKEA kardinad on muidu üle mõistuse pikad, kõik on 3m. Inglise majad ei ole nii kõrgete lagedega. Üks pikk kardin aga täpselt pooleks ja on täpselt paras akna ees :)

Homme on viimane päev kodus ja ongi puhkus läbi. Siis tuleb järgmine puhkus ilmselt jõulude ajal, milleks ma juba kolm nädalat olen vabaks võtnud. Jõulud ja aastavahetuse peame me New Yorkis ämmal külas :)

No comments:

Post a comment

Kuidas ma oma lastele riideid ei osta

Kunangi ei sallinud ma teise ringi riideid üldse. Ehk seetõttu, kuna enamus mu enda riideid tulid kaltsukatest ning kuigi ma teadsin, et ne...