Friday, 30 October 2009

Suvalised nopped vol 2

- Üle pika aja sai heegeldatud vahelduseks ja valmis kolmnurkne sall. Mul ei ole seda millegi sobivaga aga kanda.

- Palgapäev on liiga väsitav. Emotsionaalselt on niii raske suure vaevaga teenitud raha igasugusteks arveteks maksta. Lisaks tuleb ka hügieenitarvete ja toiduainete varusid täiendada ja poe arved on tavalisest suuremad.

- Ostsin endale tööle uued kingad, mis ilmselgelt mul pikalt jalgu valutama ajavad. Eelmised odavad kestsid vaid paar kuud ja on igalt poolt liimist lahti. Seekord sai ostetud number, mis väga ümber jala, sest ma tean, et selle poe kingad venivad peale mõningast kasutamist ilusti parajaks. Tuleb plaastreid juurde osta selle jaoks. Lisaks on nad ka mu tavapärasele madalale kingale kontsakingad. Seda eelkõige praktiliselt selles mõttes, et sügis ja vihmane periood ja siis ei saa jalad nii märjaks ja püksid ei ulatu ka maani.

- Viis päeva mehe sünnipäevani! Vaja välja nuputada, missuguse tordi ma teen. Ilmselt olen tavapärasele laisk ja ostan poest valmis põhjad ja teen kihilise tordi, mille ise ilusti ära kaunistada tahaks. Enda sünnipäevaks tahaks küpsisetorti teha, mida ma eelmine aasta mehe sünnipäevaks tegin ja mulle endale väga meeldis.

- Mu silmad on niiii väsinud.

- Fragrance Direct on mu uus lemmik veebileht. Ma ei ole küll varem eriti palju internetist tellinud (mees aeg-ajalt tellib Amazonist asju), kuid esimene kord on kõigil. Täna pandi posti pakitäis kosmeetikat ja ma ei suuda ära oodata. Loodan, et streikivad postitöötajad seda liialt ei viivita.

2 comments:

  1. hehee, käsitööhuvilisi eestlasi veelgi, näed. :P

    ReplyDelete
  2. Huvi on alati väga olnud, kuid koolilapsena oli palju rohkem aga sellega tegeleda, siin maal tuleb liiga palju tööd teha :)

    ReplyDelete

Kuidas ma oma lastele riideid ei osta

Kunangi ei sallinud ma teise ringi riideid üldse. Ehk seetõttu, kuna enamus mu enda riideid tulid kaltsukatest ning kuigi ma teadsin, et ne...